Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az az iskola ahol ilyesmi történik? NAGYON DURVA szerintem

Figyelt kérdés

10. osztály : A gyerekeket leültetik egy körbe, és mindenkinek kell beszélnie a szexuális életéről, jó,(persze azt mondják hogy semmi sem kötelező)

Megkérdezik hogy ki szűz ki nem! Ésha akadozik a beszélgetés, vagy sokszor elpirulunk, elnevetjük a kérdéseket, akkor még minket szid le a tanár hogy nem vagyunk jó osztályközösség, mert sok titkunk van egymás előtt. Pedig remek osztályom van. Viszont azelőtt a tanár előtt semmit nem fogunk mondani (legalábbis nem akarunk) mert mindig más gyerekeket hoz példának a suliból. A nagyon durvákat nem nevesíti, viszont említett egy olyat névvel hogy: XY nagyon szépen megnyílt előttünk, és elmondta hogy ő 13 éves korában veszítette el a szüzességét azzal a lánnyal aki utána egy héttel dobta őt.

Na, ez normális??????

Mindenki tudja hogy ez a tanár a legpletykásabb az iskolában olyanokat tud rólunk, amiket még mi sem :D

pl. azt mondta hogy nagyon sajnálja azt a lányt aki rendszeresen lejár az alaksorba leszopni a fiúkat! Én nem tudtam hogy van ilyen a suliban, és nem is tudnám elképzelni. De az osztályból sem hallott ilyen szopkodásról még senki:O ez nagyon kiakasztott.

De persze nem mertük megmondani a tanárnak hogy miatta félünk, úgyhogy most azzal pédálózik az egész iskolában hogy mi osztályunk mennyire elfordult egymástól, és mennyire bizalmatlan lett egymással tavaly óta.

MIT TEGYEK ???? SOS!

(másik suliba nem mehetek)



2014. márc. 7. 19:30
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

EZ NEM KITALÁLT!!!!!!!! Bár kitalált lenne ez a kérdés, de nem az!!!!! Ez így működik a sulinkban sajnos. A tanárok nagyobb pletykások mint mi, diákok :(

Sőt van még egy nagyon durva dolog, csak le sem írtam mert:

1. elsem hinnétek

2. nem lehet vele mit csinálni.

2014. márc. 7. 19:43
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát kicsit sántít nekem ez a történet amit írsz.Ha azonban valóban úgy van h kötelezően kéne ilyenről beszélnem és a nem kötelező órára igazolást kell vinni (számomra itt bukott meg a történet),akkor ezt mondanám.

....,hogy nem vagyok szégyenlős,de úgy gondolom h senkinek semmi köze az én magánéletemhez.Nem tartozok senkinek számadással arról h mikor és kivel szexelek.Ahogy én sem kérdezem magát (mármint a tanítót) h mikor és mennyit szexel úgy maga se kérdezzen engem.A barátaimnak elmondom,ha akarom,de nehogy már a közösség előtt kelljen ilyenekről beszélnem.Hát hol vagyunk már?

Ezek után visszaülnék a helyemre és kussban végigülném az órákat.Ennyi.Nem is kell továbbragozni.

2014. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy a fantáziája a kérdezőnek. Tudom, vannak a kollégák között aberráltak, de nyugodtan lehet szólni szülőnek, igazgatónak ilyen esetben. Ha állami iskola, akkor az intézmény fenntartó vasszigora és a pedagógus életpálya végett muszáj lépnie, avagy a szülők tiltakozása végett. Ha magán, vagy alapítványi, akkor a kuratórium elé lehet vinni.


Igaz nem túl rég dolgozom pedagógusként, de szerencsére ilyennel még nem találkoztam, nem is szeretnék. Valamint nem védeni szeretném a tanárokat, mindenhol vannak nem oda nem illő emberek.

2014. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor max azt teheted, hogy beülsz, és le se sz*rod. Kérdeznek, "nem vagyok köteles a személyes, intim dolgaimról beszélni"

Vagy, ha a jóban vagy a háziorvosoddal, elmondod neki, hogy hülyékkel vagy körülvéve, és kérsz orvosi igazolást. Pl gerincferdülésed van, és az adott napra kaptál időpontot. Vagy akármi.

2014. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
70%

én szívesen beszéltem volna a régi magyar tanárnéninek a szexuális perverzióimról és vágyaimról :D lehet többet nem kérdezett volna,főleg mikor elmesélem részletesen hogyan kötözném ki, dugnám teljes erőmből és vernem húsosra a seg*gét.És a könnyeit nyalnám az arcáról.hát igen a gyermeki fantázia :D


nem tartozik senkire...semmi közük ilyesmihez,perverzek ezek.

2014. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

De ez nagyon komplex probléma, mert nem is válaszolni kell, hanem felállni. " Álljon fel az aki már túl van az első szexen! Húha, ilyen sokan, nem is gondoltam volna. Belled Pistikém meg biztos nem néztem volna ki. Elszomorító hogy milyen sokan szexeltetek már."

És muszáj felállni, mert pl valaki tudja rólad az osztályban hogy már szexeltél, és nem állsz fel, akkor az ciki, hogy nem mered bevallani.

2014. márc. 7. 19:47
 27/42 anonim ***** válasza:
66%
a kurv anyjat
2014. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Szóljatok a szülőknek, hogy ne vájkáljon ilyen dologban, meg hogy ne rajtatok élje ki a perverzióit; ne ezen élvezkedjen, inkább a saját nemi életét kéne rendbe tennie.
2014. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
A 22.-nek mondom: Ez nem óra, ami minden héten van. Hanem egy osztálykirándulás keretében van.És azt viszont le kell igazolni mindenhol, legalábbis én így tudom.
2014. márc. 7. 19:49
 30/42 anonim ***** válasza:
Te jó Ég, és még fizettek is érte? :O Utazási költség meg ilyesmik? Fizetős programot főleg nem tehetnek kötelezővé, és hát nemtom, mi lenne, ha , á, de minden heti ilyenről úgy sem lehetne kiíratni magatokat... :/
2014. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!