Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szolgalelkű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szolgalelkű a barátnőm?

Figyelt kérdés

A nővére bármit megtehet, macskákat tarthat a 10 négyzetméteres szobában amit az öccsével és elvileg a barátnőmmel oszt meg, bárkivel kötekedhet, stb.


Az anyja 300 ezres tartozásokat hord a rokonaihoz kifizettetni de ehhez képest csicskáztatja a gyerekeit (özvegy) a barátnőm meg mint egy kis egér, a saját kezeit, lábait lerágva alkalmazkodik ezeknek a beteg embereknek az igényeihez, csak, hogy "ne legyen konfliktus"


Igazából engem is megalázó helyzetbe hoz ezzel, mert meg sem véd, amikor épp itt vagyunk. Mondtam neki, verje meg a nővérét, dobja ki a macskáit, stb, de nem csinál semmit, sőt, egyre gyakrabban veszekszik inkább velem közben hagyja, hogy a családja úgy kezelje mint egy kutyát.


Pl 2 napja ígérgeti, hogy fürödhetünk már (kádban) erre most tervezzük, hogy mennénk el, erre az anyja közli, hogy 10 percünk van mert ma ő akar fürödni.

Mondtam szóljon, hogy akkor utána megyünk erre az anyja közli, hogy ő sokáig lesz, ezért nem mehetünk utána.


Mi a fene ez mégis? Vendég vagyok egyrészt, azért vagyok itt, mert segítek a ház felújításában és akkor a barátnőm anyja aki munkanélküli és a diplomás öccse fizeti a számláit kioktat mindenkit, hogy ki mikor mit csinálhat?.


Tudom semmi közöm hozzá, de azért részben van, mert egy idegroncsot csinálnak a barátnőmből. Amúgy el fog tőlük hamarosan költözni. De most válaszokat inkább arra kérnék, hogy miért nem védi meg a barátnőm itthon a saját becsületét? Van értelme így elkezdenem vele egy életet, hogy a saját "erőmet" visszafogja, hogy én ne ugráljak, ne legyen baj, ő meg kutyaként befekszik minden idióta alá?


2014. márc. 8. 19:37
1 2 3
 11/23 Moszuke ***** válasza:

mihamarabb szakítsatok meg minden kapcsolatot ezzel az ártó környezettel.

költözzetek össze, lehetőleg minél messzebb a családtól. évente 1x a kötelező látogatást megteszitek.. abból is majd csak a fikázás lesz az anyós részéről kb.. de ez van.

ilyen esetben csak az lehet, hogy elhúzni a rombolóan ható környezetből. ezek az emberek nem változnak. ez az anyós és a fogyi nővér mindig is b*szttni fog téged és a csajod is ha hagyjátok.


a ház felújítását meg tojd már le..te jó isten.. még is mit vársz majd ha elkészül? ne legyél már idióta te is!

ez veszett ügy.. soha semmi jogod nem lesz ott neked, hiába a saját lakrész ide vagy oda...ezt már most megmondom.


én is voltam hasonló szituban, tudom milyen érzés amikor az ember megakar felelni a mocsok anyós elvárásainak, hátha MEGBÉKÉL a létezésemmel.. de ez egy baromság utólag már tudom.

senkit nem érdekel az anyós, kopjon le azt kész.

a kettőtök szerelme és közös élete a fontos nem az, hogy mit gondol, érez, mond az idióta anyós vagy a nővérke.


összeköltözni egy ilyen ártó környezettel pedig maga az ön és kapcsolat gyilkosság.

ezt te is érzed.. nem hiába vagy itt a fórumon..

sürgősen hagyd abba a felújítást és a rá szánt lóvéból inkább költözzetek össze minél messzebb a családtól.

ha a lány nem jön, akkor ennyi.

akkor ezen a ponton a lány életét az anyja éli. ő rendelkezik fölötte. az ügy veszett.

2014. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Utolsó, albérletben éltem, úgy volt, hogy megcsináljuk ezt egy évnyi albérlet pénzből hátha jó lesz. A családja tök passzív abnormális volt amíg el nem kezdtük, aztán mióta haladunk durvult el a helyzet.


Ráadásul pont annyira haladunk, hogy a barátnőm már nem akar kiszállni belőle. Ez az én idióta döntésem volt, igen, ismertem a családját.


A barátnőm azzal érvel, hogy be lehet majd zárni az ajtót, teljesen autonom környezet lesz, jogom meg se ehhez, se az albérlethez nincs igazából + ez kevés pénzből kész van aztán tovább lehet lépni gyűjtögetve.


Igaza lehet?


Mert az albérlet is nagy baromság, akkor már elviseljük az anyóst, kap néha virágot, mittudomén, aztán kusi lesz.

2014. márc. 8. 20:00
 13/23 A kérdező kommentje:

Mert a barátnőmmel stabil a kapcsolat, igazából csak azért érzem meggyengülve mert nem harcol értem az anyjával. De a külön--KÜLÖN lakrész lehet megold majd mindent.


Egy nagyon hosszú házat kell elképzelni ami most gyakorlatilag félbe lesz vágva, az egyik fele a mienk, a másik az anyósé meg az abnormális testvéré ugye.


Mondjuk számítok ilyenekre, hogy kimegyek barkácsolni és nekiáll morogni az anyós meg ilyenek, szóval félek kicsit, de az albérletek se sokkal jobbak.

2014. márc. 8. 20:02
 14/23 Moszuke ***** válasza:

te figyu.. biztos, hogy a barátnőd az aki szolgalelkű?:)

igen az albérletnek azon kívül, hogy nyugodtak lehettek tényleg semmi értelme.. ez tény.

te tudod. te ezt már eldöntötted és keresed a kifogásokat. ebben nem tudok partner lenni.

2014. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nézd, számomra ez lépéskényszer volt, épp kitettek egy albérletből, a barátnőm velem élt, békében boldogságban, és akkor jött ez az ötlet, hogy mennyi pénzt tudunk hosszútávon spórolni ha a lepukkant lakrészt rendezzük be...


Én igazából már szedném a cuccaimat és mennék, de a barátnőm meg ragaszkodik hozzá, hogy paranoiás vagyok, jó lesz így.


Most épp döntés előtt állok, hogy vegyünk-e háztartási gépeket, vagy vegyünk ki egy albérletet, de az albérlet is egy nagy probléma.


Ha meg ez működik, passzív jövedelemnek fogható fel, elmehetünk wellnessezni külön a családtól a pénzből, stb és le lehet szarni őket. Nem?

2014. márc. 8. 20:07
 16/23 A kérdező kommentje:

Ja igen, ráadásul abban a hónapban pont nem kaptam fizetést, így nem volt más választás, mint ideiglenesen a barátnőmhöz becuccolni.


Szóval.

2014. márc. 8. 20:08
 17/23 A kérdező kommentje:

Előny, hogy ez kertes ház, el lehet vonulni, be lehet zárni az ajtót. Szerintem ez jó lehet...


Most persze még az anyós szobájában alszunk! És annyira azért nem mogorva... de ez a fürdés dolog fura volt.

2014. márc. 8. 20:10
 18/23 A kérdező kommentje:
Ha elköltözök innen tuti, hogy szétmegyünk + a barátnőm nélkül nehezebb lesz talpra állnom. ez is játszik sajnos! kutya világban élünk. Nekem sajnos már nincs hova hazamenni!
2014. márc. 8. 20:12
 19/23 A kérdező kommentje:
Azért is megyünk szét szerintem mert a barátnőm számított rá, hogy ezt végigcsináljuk és nem hiszem, hogy velem jön újra a meleg szarból a hideg, de kimért bizonytalanságba.
2014. márc. 8. 20:12
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Igaza volt fentebb valakinek, te csak a kifogásokat keresed.


Wellness hétvége, mi? Nagy ötlet. Az év 363 napján tönkremennek az idegeitek, de két napot wellnesseztek, majd attól jobb lesz. Aham, persze. Ahogy azt Móricka elképzeli. Inkább ne legyen wellness, de éljek nyugalomban az év egészében.

2014. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!