Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szolgalelkű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szolgalelkű a barátnőm?

Figyelt kérdés

A nővére bármit megtehet, macskákat tarthat a 10 négyzetméteres szobában amit az öccsével és elvileg a barátnőmmel oszt meg, bárkivel kötekedhet, stb.


Az anyja 300 ezres tartozásokat hord a rokonaihoz kifizettetni de ehhez képest csicskáztatja a gyerekeit (özvegy) a barátnőm meg mint egy kis egér, a saját kezeit, lábait lerágva alkalmazkodik ezeknek a beteg embereknek az igényeihez, csak, hogy "ne legyen konfliktus"


Igazából engem is megalázó helyzetbe hoz ezzel, mert meg sem véd, amikor épp itt vagyunk. Mondtam neki, verje meg a nővérét, dobja ki a macskáit, stb, de nem csinál semmit, sőt, egyre gyakrabban veszekszik inkább velem közben hagyja, hogy a családja úgy kezelje mint egy kutyát.


Pl 2 napja ígérgeti, hogy fürödhetünk már (kádban) erre most tervezzük, hogy mennénk el, erre az anyja közli, hogy 10 percünk van mert ma ő akar fürödni.

Mondtam szóljon, hogy akkor utána megyünk erre az anyja közli, hogy ő sokáig lesz, ezért nem mehetünk utána.


Mi a fene ez mégis? Vendég vagyok egyrészt, azért vagyok itt, mert segítek a ház felújításában és akkor a barátnőm anyja aki munkanélküli és a diplomás öccse fizeti a számláit kioktat mindenkit, hogy ki mikor mit csinálhat?.


Tudom semmi közöm hozzá, de azért részben van, mert egy idegroncsot csinálnak a barátnőmből. Amúgy el fog tőlük hamarosan költözni. De most válaszokat inkább arra kérnék, hogy miért nem védi meg a barátnőm itthon a saját becsületét? Van értelme így elkezdenem vele egy életet, hogy a saját "erőmet" visszafogja, hogy én ne ugráljak, ne legyen baj, ő meg kutyaként befekszik minden idióta alá?


2014. márc. 8. 19:37
1 2 3
 21/23 Moszuke ***** válasza:

jó akkor a szitu változatlan.

viszont neked akkor sem kéne emiatt a vérét szívnod.

ő is tisztában van azzal, hogy amit tesz az gáz.


neked pont, hogy mellette kéne lenned és nem btni amiért meghunyázkodik hanem mellette lenni amíg tart a felújítás.

attól, hogy szívod a vérét nem lesz magabiztosabb.

jó lakjatok ott, stb szedjétek meg magatokat, aztán meglátjátok mit hoz a jövő..

de a lényeg, hogy ne bsd a barátnőd. van neki elég baja.

beszélgessetek inkább és egymásba vetett bizalom építésére használjátok fel ezt a szar szitut.

mondd el neki, hogy nagyra értékeled, hogy mi mindent megtesz a családi békéért és sajnálod ha emiatt cs*szegetted. fogadjunk, hogy elbőgi magát ha a megfelelő hangnemben és időben adod elő?:)

2014. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Megpróbálom. Köszi :) Nehéz helyzet az tény! Mindenesetre ha nem akarná az anyós, hogy itt legyek, már elküldhetett volna! Szóval lehet, hogy csak túlparázom és azzal is foglalkoznom kéne, hogy az anyóssal is jó legyen a kapcsolat. Talán.


De mindenképp támogatom a barátnőmet és bocsánatot kérek tőle :) Köszi.

2014. márc. 8. 20:53
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha az anyja lakását akarjátok kibővíteni magatoknak,meg is érdemli a csicskasorsot,már ne haragudj!Ha összeköltöztök,vagy költözzetek belföldre,de legalább 100-200 kmre,vagy külföldre.Mindegy,olyan hely legyen,ahol rá van kényszerítve,hogy a saját akaratát vigye véghez és jó messze van az anyjától.Remélem,hogy azóta már kidobtad ezt a csajt,mert ha saját családotok lesz,akkor is az anyjának fog csicskázni.Ha 19 évesen,ami ma már 21,nem tudja kinyitni a száját a 21. században,az az ő baja.
2016. máj. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!