Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy ti tettétek helyre egy lány önbizalmát?

Figyelt kérdés
Vagy segítettetek abban, hogy jobban elfogadja magát?
2014. márc. 13. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen, elég sok lánnyal megcsináltam már. Megbántam örökre.
2014. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is, irtóra beképzelt lett utána. (Bár én lányként tettem meg egy barátnőmmel, de akkor is. Nem érte meg.)
2014. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt. Állítólag értek mások motiválásához, ahhoz, hogy kihozzák saját magukból a legjobbat.
2014. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáltam, nem is egyszer, de csúnyán ráfáztam. Nem éri meg az egész.
2014. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.Nekem is Jó érzékem van hozzá.Volt akinek annyira megnőtt,hogy visszaélt vele.De olyan is aki a mai napig,hálás érte.Talán intelligencia kérdése a hozzáállásuk.
2014. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most kezdek ráébredni, hogy az a lány, akibe erőt adtam, hogy milyen vonzó, kezd egyre jobban visszaélni vele és tényleg nem éri meg, bár ne tudattam volna vele, hogy nem is ronda, inkább hitte volna azt, hogy az...
2014. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eleső válaszoló vagyok, látom nem vagyok egyedül a jelenséggel.


Sajnos bizony nem éri meg a nőkbe lelkierőt önteni, pláne akkor nem, ha szeretnénk megnyerni magunknak azt a nőt.


Ha elbízzák magukat, akkor onnantól nem elég nekik az az ember akiknek mindazt köszönhetik, és akkor lelkileg kifacsarják egy életre. Tisztelem a kivételt.

2014. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első*
2014. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!