Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esélyem?

Figyelt kérdés
Őrülten szerelmes vagyok egy csajba akivel 2 éve nyáron edzésen találkoztam eloszor de nemsokat járt oda és nem is maradt.akkor nem beszéltem vele sokat nem is ismerne meg.de ha találkoznék vele nyáron megint véletlenül vajon lenne nála esélyem?ő 97 januári én pedig 98 decemberi.lehetne és lehetett volna barátnőm de eddig még egy sem volt mert annnyira tetszik más nem is kéne.azóta minden este úgy alszom el hogy legalább egyszer eszembe jut(nem kell a na biztos raveri poén).ha véletlenül taliznek vele akkor lenne ekkora korkulonbseggel esélyem?vagy ez marad a plátói szerelem?
2014. márc. 13. 22:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Jaaaj istenkém.
2014. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mi van?azért kell ez mert szerelmes vagyok?
2014. márc. 13. 23:43
 13/21 anonim ***** válasza:
Ne vedd rossz néven. Tök aranyos vagy, de még nagyon gyerek. A lényt 100%hogy nem làtod újra. Nem? Remenytelen romantikus vagy. Csakis jó értelemben véve. :-) Próbàld meg túltenni magad rajta. :-)
2014. márc. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hopi. Lànyt akartam írni. :-P
2014. márc. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jaj de hogy tegyem túl rajta magam?
2014. márc. 13. 23:53
 16/21 A kérdező kommentje:
Már amúgy én magam is túl akarom magam rajta tenni de nem megy.meg nem tudom megallni hogy ne nézzem meg a Facebook oldalát újra meg újra
2014. márc. 13. 23:55
 17/21 anonim ***** válasza:
Óóó te gyerek. Ha megvan a csaj facebook oldala jelöld be, és hívd el randizni. Ne legyél töketlen. :-)
2014. márc. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Jaj de fbookon biztos nem.rólam nincs fent kép max ilyen több évesek.és nem akarok feltolteni magamrol képet mert már megvolt a baromsagnak a következménye.
2014. márc. 14. 00:02
 19/21 A kérdező kommentje:
Ha idén nyáron már nem látom vagy jövő evfolyamban akkor fbookon próbálkozom.
2014. márc. 14. 00:03
 20/21 A kérdező kommentje:
Ne értsd félre nem egy suliba járunk csak rosszul fogalmaztam
2014. márc. 14. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!