Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha túl sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túl sokan szólítanak le?

Figyelt kérdés
Sajnos napi 5-6,vagy akár 10 ilyen eset is van,és elég kellemetlen,de kutyát muszáj sétáltatnom. Azt ne mondjátok,hogy öltözzem fel rendesen,valószínűleg nem ezzel van a gond. Ma is fekete tunikát vettem fel és fekete cicanadrágot,szolid csizmával,sem a mellem,sem a fenekem,semmim nem volt kint. Nem igazán sminkelem magam erősen,és a hajamat is csak lófarokba kötöttem,mégis odajönnek a pasik/férfiak.Ha volt valaki ilyen helyzetben,tudna nekem segíteni?
2014. márc. 14. 13:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy érdeklődnek a férfiak. Kedvesen visszautasítod őket és ennyi.
2014. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem szoktam agresszív lenni,szó nincs erről. Csak furcsán érint. Mindjárt rakok képet
2014. márc. 14. 14:13
 13/23 anonim ***** válasza:
Egyébként érthető, ha ez napi szinten így van akkor egy idő után zavaró lehet. :)
2014. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 baker2424 ***** válasza:
hát nem tudom egy igazán jo nöt kutyával szolidan akinek tartása tekintélye van és nem kéretteti magát nem nagyon zakalatják normális férfiak az utcán esetleg a munkások vagy piros zsigákbol fütyülgetnhetnek de ez biztos nem ilyen gyakori és kezelésével sem kell sokat foglalkozni mondjuk ha vmi celeb vagy akkor más de azt meg vállaltad szoval igy is ugy is szar a kérdésed
2014. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Örülj neki inkább! Ez azt jelenti, hogy jó csaj vagy. Én megelégednék heti egyszeri randi meghívásnak is...:D
2014. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én szívesen cserélnék veled Kérdező,csak én srác vagyok.Annyi a különbség,hogy felém egy nő sem érdeklődik semmilyen szinten,és beszélgetni sem állnak le velem legtöbbször.Nos ha valóban ezt szeretnéd,én szívesen cserélek.Teljesen nyugis,senki nem szólít le,levegőnek néznek kb. Már nem azért,de szerintem ez legyen a legkisebb problémád,van nagyon sok ember,akihez oda se mennek sőt mint engem is,levegőnek tekintenek.
2014. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Konkrétan ez volt rajtam(igen,koszos a tükör):

[link]


Nem hiszem,hogy olyan k.rv@s lenne,ráadásul tök lógós is. Azt sem gondolom,hogy nincs tartásom,és senkinek nem adok olyan jelzéseket,hogy odajöjjön hozzám.

2014. márc. 14. 14:31
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kihívó,de attól még nőies,és ez pontosan sokkal fontosabb minthogy milyen ruhákat visel valaki.A nőiesség a meghatározó ami sok férfinek bejön,valószínűleg ezért mennek oda hozzád. :)
2014. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 baker2424 ***** válasza:
hát ez eléggé átlagos ezért én nem mennék oda föleg utcán esetleg a fejedben lehet a titok a testedben tuti nem :D
2014. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Tudjuk,neked minden nőd biztos playmate volt :)))

A többieknek ezer köszönet a normális válaszért!

2014. márc. 14. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!