Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír nekem még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír nekem még mindig ezek után?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki szinte minden hétvégén meghív valahová, és én mindig nemet mondok. Mindig a lehető legrosszabbkor hív meg, és már azt is mondtam neki, hogy semmi kedvem hozzá, meg össze is veszett már velem azon, hogy miért nem akarok elmenni vele. Mondtam neki, hogy nincs kedvem vele bulizni, meg az idióta haverjaival sem, de mindig csak engem elhív a sok idegen közé, akik züllöttebbek, mint bárki. Sosem érti meg, pedig ezerszer elmondtam neki, hogy NEM, nincs kedvem, nem is nagyon kedvelem őt, semmi kedvem hozzá. És továbbra is minden héten megkérdez, hogy iszunk-e együtt. Most ez miért van?? Miért nem akad már le rólam? :D 18L
2014. márc. 14. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
mondd neki hogy ha mégegyszer elhív akkor letiltod és kész
2014. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán mert baszol neki esélyt adni. Itt cseszitek el.
2014. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De miért adnék esélyt? Egyszer buliztunk együtt, akkor is elcseszte az estémet azzal, hogy leokádott. Tudod ki akar ilyenekkel lógni.
2014. márc. 14. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!