Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz? Véleményeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? Véleményeket, mert már nem tudom mit csinájak. 15/L

Figyelt kérdés

Na szóval, még februárban elmentünk bulizni a barátnőmmel. És piálgattunk sört, meggypálinkát, etc.Azután odejött az egyik fiú, aki tetszett a barátnőmnek, és a haverja aki nekem. Tök furcsa volt, mer amúgy nem nagyon beszélgetünk, csak néha. Na és akkor odajöttek, és kérdezték, h nem megyünk-e fel hozzájuk. Természetesen felmentünk.

Ott is piáltunk elég rendesen, még több sört és tátrateát.

Közben a gyerek aki nekem tetszik, megölelt, és tök aranyos volt meg beszélgettünk stb. Utána kimentünk, hogy menjünk vissza a buliba. De az egyik gyereknek haza kellet menni átöltözni, mert lehnyta vmi részeg csávó. És akkor megbeszéltük, hogy megyünk de még maradtuk ott egy kicsit. Majd kérdezte a gyerek aki tetszik, h nem megyünk-e előre, mert úgyis mingyárt jönnek. Mondtam, hogy menjünk, elindultunk, beszélgettünk, aztán leültünk egy padhoz. Az ölében ültem, ésss lemsárolt. Nagyon jó volt, habár nem emlékszem pontosoan rá tovább. De utána elmentünk a csávóhoz h ölözzön át, és egész végig ölelt, meg stb stb.


MÁSAP viszont találkoztunk, ésakkor úgy viselkedett, mindta nem történt volna semmi. Én azthittem nem emlékszik, de kiderült, h igen. Mondta a haverja,h mondta neki h emlékszik.

De viszont, már azelőtt is, pl szilveszterkor is megölelt, meg voltunk szánkozni é hógolyoztunk stb. DE van amikor bunkó.

És fogalmam sincs mit akar:|

Akivel voltam a barátnőmnek mondtam, hogy lehet, h cak lefeketetni akart, de ő mondta, hogy ismeri és nem. És ebben 100%ig biztos, ahogy abban is, hogy magának sem meri bevallani,h tetszem neki.



2014. márc. 15. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahogy észrevettem ezek a bulin smárolos meg ölelgetős kapcsolatok általában csak annyit is szoktak tartani. Jól esett mindkettőtöknek, de lehet, hogy fél, hogy te minden buli kapsz magadnak egy fiút akivel jól érzed magad és ő csak egy a sok közül. Jó lenne ha ezt tisztáznád vele.

15\L

2014. márc. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Az alkohol oldja a gátlásokat,és akkor egy csúnya nő is szépnek tűnik.

Ugye ismered ezt az aranyköpést:nézem kegyedet és arra gondolok ,hogy tetszik-e már nekem vagy igyak még...?

Nálatok is ez lehet a szitu.

2014. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is olvastam végig, mert nekem már az sok, hogy piálsz!
2014. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha le akart volna fektetni akkor szerintem simán meg is csinálhatta volna. Olyan részegen....

Meggondolta magát. ennyi! Még sem akarja. Hogy miért azt ő tudja. és ne foglalkozz vele!

2014. márc. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak annyi, hogy azóta talákoztunk párszor már, de akkor tök normálisan viselkedett. Habár párszor rámnézett, meg rám mosolyogott, de hát istenem:DDD

Amúgy első, nem hinném, h félne, mert kb havonta1x HA elmegyek bulizni, és akkor is, mindig pár haverjával megyünk, azután ők elmennek, mi meg maradunk. De egy szórakozóhelyen vagyunk mindig, mivel a közelben csak 1van

Nem M.on lakom, hanem Erdélyben, egy 'kis' faluban. És csak ide szoktunk járni.

https://www.youtube.com/watch?v=u9eUXE7RQiY

Ide:)

2014. márc. 15. 23:35
 6/6 anonim ***** válasza:

"És fogalmam sincs mit akart "


Bejött, kitakart, megb_szott, betakart, de hogy mit akart ????

2014. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!