Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki úgy érzi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki úgy érzi, hogy nincsenek olyan emberek mint ő? Hogy nincs senki, aki hasonló lenne hozzá, ezért lehet, hogy örökre egyedül marad?

Figyelt kérdés
Éreztétek már úgy, hogy soha nem lesz senkitek? Soha senki nem fog szeretni?
2014. márc. 21. 12:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem szoktam ilyen hülyeségeken feleslegesen aggodalmaskodni.
2014. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

az első része igaz,nincs hozzám hasonló meg nem is lesz :D


a második rész nem igaz.:)Attól miért lennék egyedül.

2014. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én tudom, hogy nagyon-nagyon kevés, az én személyiségemmel és gondolkodásmódommal rendelkező nő van, így baromira nehéz dolgom van. emellett nem gondolom, hogy lehetetlen ilyet találni és nem hiszem, hogy egyedül maradok.

"Azt hiszik, hogy normálisak, csak azért, mert mind egyformák." ;)

2014. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mit is gondoljak igazán. Alapjáraton is zárkózott voltam, de negatív események/tapasztalatok hatására szándékosan "építek" a szingliségre. Eljutottam arra a szintre, hogy a fikciók/ábrándok jobban érdekelnek, mint a valóság! Valahogy biztos lesz majd, de a jelenleg az egyedülállóság dominál nálam!

F

2014. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Egyedül sose leszek, de mint istenből is így belőlem is csak 1 van!
2014. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Harb válasza:

Hello!


Hogy vagy mostanában? Még mindig egyedül érzed magad?

2014. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Harb válasza:
Megoldódott a probléma, hogy érzed magad? :)
2023. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!