Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Mit kene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
van egy nagyon jo fiu baratom akivel mar hosszu evek ota baratok vagyunk. Soha nem gondultunk egymasra ugy h esetleg tobb is lehetne mint baratsag, de ket hete tortent egy kis dolog amit a baratok nem tesznek. O teljesen ugy viselkedik mintha mi sem tortent volna de nekem azota fura erzesem van, mintha beleszerettem volna vagy nem is tudom. Holnap este megint eljon es nem tudom h elmondjam-e neki…vagy valahogy ra kene vezetnem es nem nyiltan kimondani es kipuhatolni h esetleg o is erez valamit irantam… 18/L
2014. márc. 28. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
"Eccerű mint a ásóbot. A sarkadra állsz, belenéző egyenesen a szemeibe és aszondod: Hé bébi, te meg én mostan randizunk. Azt ennyi a sztori."
2014. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2014. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyan ami baratok kozott nem szokott
2014. márc. 30. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!