Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi lesz? Ha te lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lesz? Ha te lány lennél és ilyesmi történne haragudnál vagy nem? Mi lett volna a megfelelő tett?

Figyelt kérdés

Érdekes dolog történt ma (most). Egy szórakozóhely mellett sétáltunk haverommal és megláttam pár ismerős lányt. Az egyik annyira ki volt csapva, hogy semmit nem tudott magáról. Mondta a barátnője, hogy vigyük haza. Szegény csaj semmit nem tudott magáról, menni se tudott. Haverom felvette aztán úgy vitte egy darabig. Utána hánytatás, stb.. haver fut az autóért, én meg viszem tovább a csajt. Valahogy nagy nehezen betuszkoltuk, barátnője előre, én meg hátul voltam vele. Elkezdett öklendezni, ajtó kinyit, csajt kilök.. (persze úgy, hogy ne essen ki csak a feje lógott ki meg közben tartottam)


Aztán visszahúztam az autóba, a feje a túl oldalon, a lába meg az ölemben. Mentünk tovább, de én k..rvára féltem, nehogy halkan hányjon aztán megfulladjon vagy valami baja legyen. Néha így odatettem az ujjam az orra alá és éreztem, hogy szuszog. Rohadtul nyomta a hátamat valami az ülésen (a biztonsági öv csatja) meg ő is furcsán feküdt és meg akartam igazítani de a sötétbe nem láttam pontosan, hogy mi van mert össze-vissza volt keveredve a keze. Az a baj, hogy nem vagyok benne biztos, lehet, hogy véletlenül megfogtam a mellét vagy hozzáértem vagy valami.


Meg elkezdett vacogni mint az állat. Betakartuk pléddel (hagytuk, hadd pihenjen másfél órát), de a cipője nem volt meg és a lábfeje is le volt fagyva szegénynek. Ezért már az elejétől fogva a vádlijaim között melegítettem a lábait. Aztán felhúzta a térdét, én meg ott ültem és a lábaim között voltak a lábfejei, úgy melegítettem. Rohadt hideg volt. Na utána már nem vacogott.


Nem lesz ebből gond szerintetek? Utána az volt a terv, hogy bevisszük ha nem kel fel, de felébredt és tudott magáról annyit, hogy be tudott menni magától. Most azzal, hogy így melegítettem a lábfejét meg betakartam meg lehet hozzáértem véletlenül a melléhez (nem tudom, mert a keze is olyan kicsit duci) akkor vajon most gyökérnek fog tartani minket vagy megköszöni?


Én még ennyire öntudatlan részeg csajt soha nem vittem haza meg nem vigyáztam rá. Jah, és ráadásul a barátnője egy 10-15 percre ott hagyott engem meg a haveromat a csajjal. Semmi nem történt, de ebből is lehetnek félreértések. Nem is tudom hány éves a lány amúgy.. 18 körül. Mi meg 24. Tök véletlenül jártunk arra.


2014. márc. 30. 01:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem értem mi a gond?

a csaj nem tudott magáról, ti vigyáztatok rá és hazavittétek...a minimum, hogy megköszöni

2014. márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 gergelice16 ***** válasza:
Ha nem direkt fogtad meg a mellét, akkor nem történt semmi baj. Ez már velem is előfordult párszor, és a lányok nagyrészt csak röhögtek... És az, hogy a lábát az ágyékodnál melegítetted, az kifejezetten jó ötlet volt, mert ha nem tetted volna, akkor lehet, hogy le kellett volna amputálni (nem tudom, hogy mennyire volt hideg).
2014. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!