Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vakondegér kérdése:

Éreztétek már azt?

Figyelt kérdés
Hogy magatokra vagytok utalva abszolút. Hogy nincs olyan ember akinek szívesen megnyílnátok, elmesélhetnétek neki az örömötök-boldogságotok. Aki keres és nem azért hogy kérjen hanem azért hogy érdeklődjön és jó tanácsokkal lásson el vagy csak azért keres hogy ha valami van azt csendben végighallgassa és véleményezze. Olyan mintha egyedül lennék és az emberek pusztán csak érdektelen, lelketlen, haszonleső testek lennének a környezetemben.

2014. márc. 30. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
nem is egyszer. Csak magadban bízhatsz, ezt meg kell tanulni és talpra kell tudni állni
2014. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos társas lény vagyok eléggé szóval ez számomra lehetetlen.
2014. márc. 30. 23:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Bar vannak emberek körülöttem, de szinte ugyanigy érzek. Nagyon-nagyon....nyugodtan irj, ha kiontened a lelked, nemtol fuggetlen...
2014. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ajjaj hányszor érzem ezt!Csak nálam még tetézi is,hogy képtelen vagyok másoknak megnyilni hiába bizom a másikban.
2014. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt nem értem hogy miért kell ennyire önzőnek lennie az embernek. Minden más élőlény körülöttünk teljes mértékig törődik a társával.
2014. márc. 30. 23:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt én is érzem/éreztem. Volt egy lány akiben nagyon bíztam és vele minden apró titkunkat meg tudtunk beszélni. Legalábbis én azt hittem. Aztán minden ok nélkül elhagyott...


Na akkor úgy kb. az egész emberiségben csalódtam és azóta már nem is nagyon hiszek benne, hogy van ilyen ember.

2014. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egy nő mindig ingoványos talaj amin soha nem lehet majd változtatni. Én a haverokra barátokra támaszkodtam és nekik hála nem az ereimet vagdalva vészeltem át a szakítást hanem szomorkodva de mégis megkönyebbülve.
2014. márc. 30. 23:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a barátok segítettek :)

Ha ők nem lettek volna, tuti valami alkesz drogos leszek vagy valami céltalan bűnöző.

2014. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amit 1-es ír, azt érzetem már én is sajnos, és egy időben képtelen voltam másoknak megnyílni hiába bíztam másikban, de volt, hogy még a bizalom sem volt.

Nagyon régen még a társasmagány fogalmát is megtapasztaltam saját bőrömön.

Most mellettem van Párom, de mégis hiányzik valami, hiába tudok mindenről beszélgetni Vele. Jó lenne, ha nem csak Ő lenne és hiányoznak a baráti beszélgetések, nemrég vesztettem el, az 1ik legjobbat, mivel többet érzett irántam és tudta, hogy van Párom.

Mindig is sokan voltak körülöttem, korábban a sok költözés, az utóbbi időben a táv miatt szakadtak meg.

2014. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!