Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell bántani eliténi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell bántani eliténi a melegeket?

Figyelt kérdés
Olyan rossz nézni a sok hetero párt akik padokon ülnek és smárolnak vagy csak kézen fogva sétálnak.Nagyon rossz érzés hogy ezt én nem tehetem meg hogy titkolnom kell ,hol ott nem hiszem hogy ezzel másoknak ártanék...Miért kell le b..ni,meg le k..ni amikor mi is csak emberek vagyunk és csak normális életet szeretnénk élni?Nem tudom mi jár annak az embernek a fejében aki elítél úgy őszintén?Miért zavar egyes embereket?Én miért nem foghatom meg annak a kezét akit szeretek?

2014. ápr. 6. 00:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Amíg az emberek a "normálist" a többség alapján döntik el és nem értik meg, hogy ez szubjektív addig ez lesz.
2014. ápr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%

1. Azon hetero párok, akik majdnem gyereket csinálnak a metrón, semmivel nem elfogadottabbak.

2. Kulturált közegben egy meleg párt sem fognak megverni csak azért, mert párként viselkednek.

2014. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
22%
4 fal között azt csináltok, amit akartok, csak ne erőltessétek rám, ne nyomjátok az arcomba az egészet, mint pl az Andrássy-n.
2014. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
De miért zavar az ha én a barátomnak adok egy puszit ezt nem értem...miért nem lehet elfogadni?Miért kell ezért bántani?
2014. ápr. 6. 00:18
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

A puszi engem sem zavar. De ha ott nyaljátok faljátok egymást, az nálam kiveri a biztosítékot. De ugyanúgy heteróknál sem szeretem, mikor egymás torkán lenyomják a nyelvüket. Az egy intim dolog, nem parkban kéne.


De egy puszi, kézen fogva járás engem hidegen hagy, nem foglak emiatt megkergetni.

2014. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Tény, hogy én is hányok a heteróktól is ha ott szopkodják egymás pcsáját a buszmegállóba.
2014. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Végül is, nem is arról van szó, hogy milyen orientáltságú a pár, hanem arról, hogy amit tesznek intim dolog, vagy sem.

Ha intim, akkor se a metróra, se a parkba nem való.

2014. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%

#3-as mondandója még kiegészítendő

Nem csak a 4 fal között, hanem mindenhol azt csinálhat az ember, amit TÖRVÉNY nem tilt.


Akik elítélik, bántják a melegeket, azok félelemből teszik. A félelem pedig információszegénységből táplálkozik.

A tájékozatlan, tudatlan ember retteg az ismeretlentől és hogy az esetleg negatív hatással van a világképére. Ezért inkább támadja a devianciát, mert neki a normalitás jelent biztonságérzetet. Ha mindenki olyan, mint ő. Nem kell megérteni semmit, minden egyértelmű, minden leírva mittomén a Bibliában, nem kell gondolkodni, tájékozódni, fejlődni. Kérdező, amíg ez az attitűd jelenti a normalitást, addig vagy meghunyászkodsz, ahogy eddig tetted, vagy lesz@rod a normálisakat.

2014. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Hát pont ez a baj hogy minden meleg csak lapul mint az a bizonyos a fűben.Pedig ha mindenki felvállalná magát lehet hamarabb normálissá válna!?
2014. ápr. 6. 00:34
 10/32 anonim ***** válasza:
80%

Én sem szeretem ha egy pár (hetero/homo) nyalja-falja egymást a nyilvánosság előtt. Csak valamiért jobban beveszi a gyomrom ha hetero pár csinálja. Egyik sem helyes de ez van nem tehetek róla de ha két pasit látok smárolni az undorít ugyanez egy hetero párnál nincs meg.


Egyébként nem bántom és nem ítélem el őket amíg nem tolják az arcomba a másságukat, akkor viszont nem teszik zsebre amit kapnak. Egyébként egy ember értékeit nem ez hatáozza meg szerintem úgyanúgy lehet hasznos tisztes tagja a társadalomnak munkatársként is tudnék ilyen emberrel dolgozni csak ne vonulgasson fel. Nem kell kifejezetten titkolni de azért nem is kell kikürtölni a világon mindenkinek.

2014. ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!