Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell bántani eliténi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell bántani eliténi a melegeket?

Figyelt kérdés
Olyan rossz nézni a sok hetero párt akik padokon ülnek és smárolnak vagy csak kézen fogva sétálnak.Nagyon rossz érzés hogy ezt én nem tehetem meg hogy titkolnom kell ,hol ott nem hiszem hogy ezzel másoknak ártanék...Miért kell le b..ni,meg le k..ni amikor mi is csak emberek vagyunk és csak normális életet szeretnénk élni?Nem tudom mi jár annak az embernek a fejében aki elítél úgy őszintén?Miért zavar egyes embereket?Én miért nem foghatom meg annak a kezét akit szeretek?

2014. ápr. 6. 00:12
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy sokan a homoszexualitást fogadják el,és nem homoszexuális embert.Persze,mindenki azt mondja,hogy semmi baja a melegekkel,csak ne fogják meg egymás kezét az utcán,stb.Akkor meg nekem semmi bajom az állatkínzással,csak ne lássam,mert az már nem fekszik.

Nem lehet semmit sem megjósolni,de azért reménykedünk,hogy javulni fog a helyzet,és előbb utóbb a társadalom elég nyitott lesz ehhez is.Végül is,régebben a melegeket ördögűzésre vitték.Most is van rengeteg ember aki valamiért utálja őket,de azért vannak elfogadó emberek is,akik nem bort isznak és vizet prédikálnak.

2014. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Házon belül csinálják nyugodtan. Hetero pár megfogja egymás kezét az egyáltalán nem zavarja az embereket, mért? Mert totál TERMÉSZETES dolog. Jobb esetben a gyerek is azt látja, hogy anyuka és apuka mennek kézen fogva akár... de mikor két azonos nemű felnőtt teszi ezt az már picit kilóg ebből a képből, mindig megy a nyafogás, mért nincsenek elfogadva: El van fogadva ha nem közönség előtt reklámozzák és mutogatják magukat.

Egy kisgyereknek elég érdekes lenne elmagyarázni például ha megkérdezné a két bácsi mért megy kézen fogva ahogy a lány-fiú párosok...

Ugyanez a helyzet a parádézással is, nem jó másra minthogy felkorbácsolják az indulatokat. Ha nyugodtan ellennének ilyesmik nélkül akkor a fene sem foglalkozna velük, élhetnének nyugodtan.

2014. júl. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!