Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell bántani eliténi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell bántani eliténi a melegeket?

Figyelt kérdés
Olyan rossz nézni a sok hetero párt akik padokon ülnek és smárolnak vagy csak kézen fogva sétálnak.Nagyon rossz érzés hogy ezt én nem tehetem meg hogy titkolnom kell ,hol ott nem hiszem hogy ezzel másoknak ártanék...Miért kell le b..ni,meg le k..ni amikor mi is csak emberek vagyunk és csak normális életet szeretnénk élni?Nem tudom mi jár annak az embernek a fejében aki elítél úgy őszintén?Miért zavar egyes embereket?Én miért nem foghatom meg annak a kezét akit szeretek?

2014. ápr. 6. 00:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

Mert talán mióta világ a világ, úgy lett minden faj, köztük az ember is teremtve, hogy a nő és a férfi alkosson egy párt... ez a NORMÁLIS, erre mondhat akárki akármit, akkor is így marad.


De meglehet más oldalról is közelíteni, ott a Biblia, egyértelműen bűnnek nyilvánítja, ebbe mi a belekötés?


“Férfiúval ne hálj úgy, amint asszonnyal hálnak: útálatosság az. És semmiféle barommal se közösülj, hogy azzal magadat megfertőztessed, és asszony se álljon meg barom előtt, hogy meghágja őt; fertelmesség az. Egyikkel se fertőztessétek meg magatokat ezek közül; mert mindezekkel ama pogányok fertőztették meg magokat, kiket én kiűzök ti előletek. És fertőzötté lett az a föld, de meglátogatom azon az ő gonoszságát, mert kiokádja az a föld az ő lakosait. Tartsátok meg azért ti az én rendeléseimet és végzéseimet, és ez útálatosságok közül semmit meg ne cselekedjetek, se a benszülött, se a közöttetek tartózkodó jövevény.” (III. Móz. 18,22-28.)


“És ha valaki férfival hál, úgy a mint asszonnyal hálnak: útálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak; vérük rajtuk.” (III. Móz. 20,13.)

2014. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Nah igen a vallás én hiszek Istenben ,de szerintem az előbb fog pokolra kerülni aki emberek lázít és embereket ítél el.Arról nem is beszélve mennyi vér folyt az egyház miatt a történelem során...Az egyház sok rosszat okozót és nagy valószínűséggel meg is dőlne ,ha a pápai levelek a nyílvonáságra kerülnének.Am. meg Isten mindenhol ott van és ehhez nem kell templomba járni és az egyházat gazdagítani CSAK MINDIG A JÓRA KELL TÖREKEDNI!
2014. ápr. 6. 19:44
 23/32 anonim ***** válasza:
66%

"Mert talán mióta világ a világ, úgy lett minden faj, köztük az ember is teremtve, hogy a nő és a férfi alkosson egy párt... ez a NORMÁLIS, erre mondhat akárki akármit, akkor is így marad. "


ez nettó hülyeség, az igazság pedig:


Mert talán mióta világ a világ, úgy lett minden faj, köztük az ember is, hogy a nő és a férfi alkosson egy párt, esetleg ritkábban vagy 2 nő, vagy 2 férfi... ez a NORMÁLIS, erre mondhat akárki akármit, akkor is így marad.

2014. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Nah jó hát köszönöm a válaszokat és örülök ,hogy ilyen sokan írtatok! :)
2014. ápr. 6. 22:36
 25/32 anonim ***** válasza:
75%

Jaj de bírom, mikor jönnek a Bibliával...


Szomorú, hogy egyeseknek nincs igénye az önálló gondolkodásra, a világ megértésére. Egy évezredekkel ezelőtt írt olvasmány elegendő arra, hogy felmentse magát a valóság megismerése, megértése és a tájékozódás alól.


És amikor azt tapasztalja, hogy a valóság egyáltalán nem úgy működik, mint szeretve dédelgetett könyvecskéje lapocskáin, akkor jön az ellentmondás keltette feszültség, ami a kíváncsiság, a tanulásvágy, fejlődésre való igény helyett gyűlöletet és agressziót vált ki.


Az értelmes ember nem egy előírt világképhez ragaszkodva gyűlölködik minden ellen, ami attól eltér, abba nem fér bele; hanem mindig próbálja megérteni az ismeretlent, s újraértelmezni a nézeteit. Minderre anélkül képes, hogy a lelki világa összeomolna.


Erős jellemnek kell lenni ahhoz, hogy ne legyen szükségünk arra, hogy egy ókorban írt (és pusztán emiatt hitelesnek, örök érvényűnek tartott) könyv legyen a gondolkodásunk, életünk rendező elve. Az emberek többsége viszont gyenge. Ezért agresszívek és utálkozók. Még az a könyv is utálkozásra sarkallja őket, mint láttunk, miközben állítólag egy szerető Isten szavait foglalja magában... De ezzel az ellentmondással úgy vélik nem kell foglalkozniuk. Úgy van és kész.:)

2014. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
23, ha annyira normális, akkor természetes úton miért nem lehet 2 nőnek vagy 2 férfinak gyereke... mert a természetben az a normális ha nő és férfi, most ezt is cáfold meg, hogy nem így van... himnős állatokat nem számoljuk, az más dolog.
2014. ápr. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
66%

#26 - Azt senki sem vitatja, hogy szaporodás szempontjából a homoszexualitás nem szerencsés dolog.


Ugyanakkor (feltételezem, te hetero vagy) te sem azért vonzódsz a nőkhöz, mert úgy véled, velük lehet gyereked... hanem mert feláll a farkad a jó megjelenésű nők látványára, gondolatára, érintésére. Ennek nem tudsz parancsolni.


Ugyanígy a melegeknek a férfiak látványára, gondolatára, érintésére lesz merevedésük, ezt szintén nem tudják kontrollálni. Nem azért foglalkoznak a saját nemükkel, mert kipattant az agyukból. Hanem mert így születtek, ahogy te is nőkre felálló farokkal születtél.


Ez egyedül fajfenntartás szempontjából tekinthető hibának (mert a melegek minden más téren teljes életet tudnak élni) - de mit aggódsz te a faj fennmaradásáért, amikor tíz évente megduplázódik a földön élősködő emberek száma?

2014. ápr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Most hogy jön ide, hogy mennyien élnek a Földön? Mondjuk azt megnézném hogy 2024 ben 14. milliárdan lennénk a mostani 7 helyett.
2014. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
41%

Mert az emberek h*lyék. Szerintem nektek is jogotok van hozzá.Nyugodtan fogjátok egymás kezét,akár csókolózhatok is.

Ne foglalkozzatok mások véleményével.Főleg ne az olyanokéval akik rossz indulatúak.Tiszta szívből kívánok nektek sok boldogságot és erőt hogy kibírjátok a sok bunkó embert. :)

2014. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 adelina.lina válasza:
sajnos ez így van. én például gyűlölöm az olyan embert aki megvet más embereket olyanért ami szerinte "nem normális". nyugodtan fogd meg annak a kezét akit szeretsz ne érdekeljenek a szűk látókörű emberek akik ilyenek. ne félj mások is vannak ezzel de attól még nyugodtan csinálhatod a szerelmeddel azokat a dolgokat amiket a hetero emberek is megtesznek.:)
2014. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!