Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a vőlegényébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a vőlegényébe?

Figyelt kérdés

mit tegyek? egy ismeretlen csaj pasijàba beleszerettem, viszonyunk van 6hònapja nagyon jòl érzem magam vele,aztmondta ő is velem, de nem akarja elhagyni a leendő feleségét miattam.

26/L


2014. ápr. 8. 12:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Az a helyzet hogy mindketten undoritóak vagytok....te azért mert annak ellenére hogy tudod hogy menyasszonya van a pasinak tovább folytatod a viszonyt vele, ő pedig azért mert annyira nem tiszteli a leendő feleségét -aki valószinűleg ha tudná - hogy bevallja neki hogy csalja, vagy otthagyná.

Gusztustalan hogy egy szerencsétlen szerelmes nőt így b*sztok át és hagyjátok hogy egy álomvilágban éljen. Csak gratulálni tudok ehhez a gerinctelen viselkedéshez és reméljük hogy mindketten fogtok ti is még ugyanabban a cipőben járni mint a menyasszony.....az lesz csak az igazi :)

2014. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
neked is viszont ilyen jòkat;)
2014. ápr. 8. 12:43
 13/17 anonim ***** válasza:
kérdező te biztos vissza fogod kapni ezt. nem rosszindulatból írom de én mindig visszakaptam minden rosszat amit tettem és szinte ugyanazt..és akiket ismerek szintén. hagyd a francba ezt az embert. találsz te ennél sokkal jobbat, aki egyedül csak téged szeret csak te vagy neki.
2014. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
9%

A kérdező nem csalt meg senkit! Őt is kábította a pasi!

Itt a pasi a hunyó! Neki van menyasszonya, akit megcsal.

2014. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14-es lehet, hogy őt is átvágta de mostmár tud róla és még tart a viszony. (javítsatok ki ha nem)

Én mondjuk egy ilyen húzás után a menyasszonyhoz mentem volna kezemben a vőlegény fülével, dehát izlések és pofonok.

2014. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nekem volt egy exem még kb 7 éve akivel 11hónapig voltam együtt.. azért eddig mert akkor derült ki hogy van valakije.. azonnal kidobtam! a párjával azóta is együtt vannak és szerintem semmit se tud semmiről. és nem én voltam az egyetlen annak a szemétnek akivel megcsalta azt a nőt. ennyi idő elteltével már nem állítok oda, meg azt sem tudom folytatja-e még a kis játékát az a görény. de ha újra belefutnék egy ilyenbe biztosan borítanék mindent, elmondanám a párjának kihez is készül hozzá menni. szerencsétlen nő... boldogan készülődik, várja a nagy napot aztán ez megy a háta mögött. szegénynek hogy fog ez fájni hogy nem időben derült ki.
2014. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%

"neked is viszont ilyen jòkat"


Nem ő viselkedik féreg módon, hanem te. Úgyhogy pofa befog.

2014. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!