Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti, hogy álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti, hogy álltok egy meleg sráchoz?

Figyelt kérdés

Titkoltam sokáig,aztán kitudódott,viszont hatalmas meglepetésemre senkit sem zavart,mindenki elfogadott,és mondhatni jobb a viszonyunk,sokkal nagyobb a bizalom,és valóban közelebb kerültünk egymáshoz,mind a fiúkkal,mind a lányokkal.

Pedig a fiúk többsége elítéli a másságot,legalábbis mindig úgy hittem. És,ahogy olvastam pár itt fellelhető kérdést,az csak szintén erősítette azt a meggyőződésem,hogy a mai kamasz fiúk igenis elítélik a másságot.

Melegek/leszbikusok,Nektek vannak tapasztalataitok ilyen téren? :)

(A provokatív,rasszista válaszoktól légyszíves kíméljetek,úgyis jelentem,sokra nem mentek vele,mindkettőnknek jobb lesz így.)

Előre is köszi az értelmes válaszokat! :)



2014. ápr. 9. 19:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

35 éves, meleg srác vagyok.

A statisztikák:

Jól fogadták:

- a család

- a barátok

- a kollégák

- a szomszédokat sem izgatta soha

Rosszul fogadták:

- névtelen netes kommentelők

2014. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Ezt hatalmas örömmel olvastam! :)

Annak pedig,hogy a családod is jól fogadta,külön örülök! :)

Remélem majd az én szüleim is jól fogadják.

2014. ápr. 9. 21:27
 13/27 anonim ***** válasza:

Nekem is jól fogadták a szüleim, és azok, akiknek még elmondtam - és amúgy tisztességes emberként ismertek meg.


Itt az interneten némely idióták fröcsögnek állandóan, de nekik a bzik, csak valami személytelen fogalmak... nem gondolnak bele, hogy olyan embereket szidalmaznak, akik amellett, hogy mellékesen homokosok, ugyanolyan valós, teljes értékű személyek, mint ők. Ugyanúgy élnek, esznek isznak, alszanak, dolgoznak, tanulnak, alkotnak, sportolnak, szórakoznak és szeretnek. Persze hiába írom le ezt, az unintelligensei továbbra is beböfögik ide, hogy "búúúúza" Mert ők ilyen egyszavas mondatokból értenek csak. A búúúza a sütnivalójuk, ez a kenyerük.:)

2014. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 moonlightsentinel ***** válasza:

Az osztálytársakkal, velem egykorúakkal nálam sincs semmi gond ezzel kapcsolatban.

A tanárokkal már annál inkább :/

2014. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ hol laksz és milyen közegben élsz.

A vidékiek,falusi emberek még mindig nem sokat tudnak az egészről.

A fővárosban szerintem sokkal elfogadóbbak,tájékozottabbak az emberek.Főleg a 40 alatti korosztály.

2014. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok,igazán hálás vagyok érte,jó volt olvasni,hogy azért már egyre elfogadóbbak az emberek. :)

A tanárok nem tolerálják az ilyet? Úristen,sok minden megfordult a fejemben,na de ez azért nem.

2014. ápr. 10. 14:39
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudják, bár már mondtam párszor senki se hitte el.. xddd 14/f meleg.
2014. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Azért ez durva xD

2014. ápr. 10. 17:38
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Brandoneee20! Ezt cáfolom! :) Bár lehet benne igazság!Én egy 1200 főt számláló faluban lakom, meleg vagyok.

A faluban kb. mindenki tudja. ( Ahogy faluban általában lenni szokott.) Tudják, a barátaim, a családom, és az utolsó néni is. Nem azért mert látszik rajtam, hanem mert vallottam, és persze ilyenkor már gyorsan mennek a hírek. Semmi atrocitás nem ért még, szeretnek az emberek!

2014. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Kérdező. MIért is durva?? (14/f-es voltam ;DD)
2014. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!