Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti, hogy álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti, hogy álltok egy meleg sráchoz?

Figyelt kérdés

Titkoltam sokáig,aztán kitudódott,viszont hatalmas meglepetésemre senkit sem zavart,mindenki elfogadott,és mondhatni jobb a viszonyunk,sokkal nagyobb a bizalom,és valóban közelebb kerültünk egymáshoz,mind a fiúkkal,mind a lányokkal.

Pedig a fiúk többsége elítéli a másságot,legalábbis mindig úgy hittem. És,ahogy olvastam pár itt fellelhető kérdést,az csak szintén erősítette azt a meggyőződésem,hogy a mai kamasz fiúk igenis elítélik a másságot.

Melegek/leszbikusok,Nektek vannak tapasztalataitok ilyen téren? :)

(A provokatív,rasszista válaszoktól légyszíves kíméljetek,úgyis jelentem,sokra nem mentek vele,mindkettőnknek jobb lesz így.)

Előre is köszi az értelmes válaszokat! :)



2014. ápr. 9. 19:13
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Azért tartom durvának,mert ismerek pár olyan srácot akik a lehető legkisebb jel után már b_ziznak,és lehetetlen leállítani őket,terjesztik a pletykát undorító mód,nemhogy ne higgyék el ha valaki nyíltan bevallja. :D
2014. ápr. 10. 18:25
 22/27 anonim válasza:
100%

A legjobb barátom sosem kedvelte a melegeket,sőt eléggé konzervatív gondolkodású..aztán egy szép napon gondoltam egyet és gondoltam magamba,hogyha igaz barát akkor mellettem marad és elfogadja,ha nem akkor viszlát.

Elmondtam neki,azóta teljesen elfogadja ezt,és jóérzés,hogy mellettem maradt,holott nem gondoltam,hogy ez lesz a vége. :D persze nem vele tárgyalom ki a srácokat meg stb,de azért érdeklődik,hogy van e valaki a láthatáron,vagy hasonló,és az se igazán zavarja,ha a mellettem elhaladó srácra mondom,hogy helyes volt stb.. persze néha látok egy két fura grimaszt és arckifejezést tőle,bár ez heterótol szerintem belefér,én se szeretem pl melegként azt,ha csajokról ajnározik nekem,akkormeg én vágok egy két fura arckifejezést. Szóval nálunk ez megvan oda-vissza :)


20/F

2014. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Sok meleg haverom van,semmi bajom a mássággal.Elég hülyén is jönne ki ha lenne :D 18/L (leszbikus)
2014. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

19-es.

Nem azt mondtam,hogy a vidéki emberek buták,csak jobban félnek dolgoktól.Szerintem is eltudják fogadni,ha megosztod velük.De ezt nem mindenki teszi meg,mert félnek.

Én egy 6000 fő körüli faluban(már városi rangot kapott) lakom.Sokfajta véglet van.

Múltkor pl a 35 körüli szomszéd nő megkérdezte anyámat,hogy nem-e a fiúkat szeretem,mert még nem látott lánnyal:DAnyám meg letagadta,nem merte neki elmondani,pedig a nő nem rossz szándékkal,hanem kedvesen kérdezte,érződött benne,hogy nincs baja ezzel.

Mondjuk én nem szívesen osztok meg ilyen dolgokat,nem azért,mert félek vagy szégyellem,hanem nem tudom,én nem szeretek ennyire közvetlen lenni az emberekkel.Van egy határ ami mögé nem engedek senkit.

Meg a rokonságban is csak menne a pletyizés,ami anélkül is megy.Folyton egymás háta mögött beszélnek az emberek,elég gáz szerintem.Talán ezért is lettem kicsit távolságtartó.

2014. ápr. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Ezzel semmi gond ,hogy vannak ilyen emberek,az érzéseket és azt,hogy ki mejik nemhez vonzódik,nem szabad szégyelni. Én nem ítélem el őket.
2014. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
én egy meleg fiúhoz nagyon is közel állok :D
2014. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2014. ápr. 11. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!