Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, de zavar 1-2 dolog. Szerintetek mi lenne a helyes ezügyben?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerjük egymást a sráccal, nagyon jó barátok lettünk, szinte mindent megosztunk egymással és ezt mások is észrevették körülöttünk. Egyszer ő már bevallotta, hogy többet érez, de akkor számomra még csak barát volt. Azóta vhogy én is beleszerettem és úgy érzem, vele nagyon boldog tudnék lenni. Viszont fél fejjel alacsonyabb nálam és ez nagyon zavar. Barátként oké, de ha a pasim lenne, akkor már cikinek érezném másik előtt ezt a különbséget. És emiatt nem jövök vele össze. Félek, hogy elszalasztom a boldogságom, viszont nem bírnám ki a többi ember gúnyolódását...stb. Mit gondoltok, mit tehetnék? Egyre kevésbé bírom, hogy ne mondjak el neki mindent. :(
2009. dec. 20. 17:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Te miért szalasztottad el a srácot?
2009. dec. 20. 18:58
 12/21 anonim válasza:
76%
tudod mi a durva?hogy nekem is van egy ijen bajom hogy a barátomba(aki lány és én fiu vagyok)beleszerettem és én is 1 fejjel kisebb vagyok nála...mázlistának érezheted magad hogy nem csak emiatt vagy fennakadva.szerintem mond el neki hogy szereted és ha még mindig szeret és te is őt akkor az a kis probléma nem akadály szerintem.
2010. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%

és azt akarod hogy mások irányítsák a magánéleted??gondolj bele

az előző vagyok

2010. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%
Nekem is alacsonyabb a pasim, de nem érdekel, szeretjük egymás, ez a fontos szerintem.
2010. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
39%

Figyelj mond el neki, hogy tetszik neked és ne mond el a problémáidat. A fiuk később érnek előbb vagy utóbb magasabb lesz nálad. Ne szalaszd el az alkalmat és sok sikert!

11/L

2011. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te? Bocsi de elég kicsinyes hogy az érdekel mások mit gondolnak, ha valami vagy valaki fontos neked merd felvállalni. Hidd el, hogy akármit teszel mindig lesz aki cikizni fog az meg nem család aki nem áll ki melletted ilyenben...
2012. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 pocokszöcske válasza:

Magassag kulonbseggel kapcsolatban: Legjobb baratommal, kb egymagasak vagyunk, de en imadom a tusarkukat, Megbeszeltuk, h ot nem zavarja, ha magasabb vagyok nala es engem se, ha o alacsonyabb. Sokan azt hittek, h mi egy par vagyunk, de senki nem szolt be semmit. Megallapitottuk, h jol nezunk ki egymas mellett es mivel nagyon szeretem egy ilyen aprosag nem zavar. :) :D Amig jol erzitek magatokat egyutt az ilyenek ne legyenek fontosak. Ha vki be is szolna csak oltsatok le egy kicsit aztan ennyi. :))

Azt viszont semmikepp ne tartsd magadban, h h erzel. Megertem, h azt hiszed a baratsagotok mindennel fontosabb es, h azt nem akarod elrontani. De enis voltam mar igy es inkabb magambantartottam, elcsesztem vele mindent, mert feltem ;s evekkel kesobb is bantam, ahelyett, h akkor oszinten megmondtam volna, h h erzek. Ha el is mondod neki de o nem akar veled lenni attol meg lehettek baratok. csak meg kell beszelni es ha fontosak vagytok egymasnak akkor ez nem zavar be. :))

Mindenkeppen az oszinteseget javaslom, mert magadban orlodni a legrosszabb.

2013. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 pocokszöcske válasza:
es meg annyi, h ha o megnyilt feled, akkor neked sincs mitol paraznod! :) legyen o a fontosabb, nem pedig az idiotak beszologatasa. :))
2013. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
68%
Istenem mekkora b*rom lányok vannak mostanság jaj alacsonyabb nálam uristen ha 20 cm lenne alacsonyabb akkor érteném te atya úr isten más véleményét sz*rd le
2014. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Ajj itt csöpörögsz,hogy szereted,de mivel ALACSONYABB nálad ezért nem jó...mi lenne ha a pasid pl autó balesetet szenvedne ės lekellene vágni a labát meg tele lenne sebekkel..gondolom azon nyomban elköltöznél...es szerintem a fiuvalmaradj barat..nem egy ilyent erdemel...
2017. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!