Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nő vagyok. Szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nő vagyok. Szeretnék egy férfit magamnak. De csak suttyó pasikákat találok magam körül. Az az igazság hogy még ők sem igazán érdeklődnek irántam. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 14:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
DE azért akarok magamnak egyet.
2014. ápr. 14. 13:18
 12/18 Girgoy ***** válasza:
100%

Több info kéne szerintem Rólad, hogy segítsünk, de annyit általánoságban el lehet mondani, hogy azt is meg lehet csinálni, hogy valaki nem szállítja lejjebb a jogos igényeit, viszont lejjebb vesz a kritikusságából és növeli az empatikus készségét.


Féri és nő között egyébként működik a társi, egymást kiegészítő viszont is, nem feltétlenül szigoró hierarchikus szélsőségekben kell gondolkodni.

2014. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azt akarod mondani hogy ha kapcsolatot létesítek egy férfival akkor nem leszek feltétlenül alá rendelt helyzetben? Mert én azt egy pasikától sem tudnám elviselni.
2014. ápr. 14. 13:52
 14/18 Girgoy ***** válasza:
100%

Igen, de nem is Te fogsz a pasin uralkodni! Azt meg a pasi nem fogadja el. Sőt, eleve nem is nagyon ismerkednek a pasik öntudatos basáskodó nőkkel, mert nem mazochisták. Egy szelíd kedves teremtéssel inkább.


A szélsőségek helyett egy arany közepet kellene belőni, tekintsd egyfajta szövetségnek ezt, ahol neked kell valamit nyújtani a pasinak, illetve befogadnod azt, amit ő nyújt neked és abból kihozni a jót. A jó párkapcsolat első alapvető titka, hogy már a küszöbkor mindkét fél előrébblép önmagánál és közösségben gondolkodik. Bármilyen más kapcsolatban lehet taktikázni, stratégiázni, harcolni, két ember viszonyát hierarchikus struktúrákra helyezni, de egy házasságban ez nem működik. Annak pont az a lényege, hoyg nem úgy gondolkodtok többé önmagatokról, mint két személy viszonyáról, amit valamilyen játékszabályok szerint egymáshoz rendeltek, hanem úgy, hoyg megszűnik a korábbi alapvető 2 ember és mindketten egy új közösségi létezésben vesztek részt. Nem én és ő, hanem mi. Nem a társad beteg, hanem ti vagytok betegek, nem a társad sikeres, hanem ti vagytok sikeresek, nem a társad kiálhatatlan, hanem nektek van egy közös belső problémátok, stb. Ha érted, miről beszélek. Minden más csak felszíni fércelgetés, ami nem kecsegtet sok sikerrel. Meg kell halnia az én-nek ahhoz, hoyg megszülethessen a mi (amiben az én is részt vesz persze, de már másfajta, magasabbrendű "létformában"). Ennyi a titok, de szinte senki se ismeri sajnos. Pedig a házasság olyan sokmindenre megtanít és abban jóval többet fejlődhet mindenki, mint egyedül...

2014. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedves Girgoy! Tökéletesen igazad van. Mi 35 éve vagyunk házasok. Nem tudom hogy csináljuk, de működik. Kés-kanál összezörren szokták mondani, de este soha nem fekszünk le haraggal a szívünkben.Az emberek nem látnak tovább az ego-juknál.
2014. ápr. 14. 15:25
 16/18 anonim ***** válasza:
érdekes, kérdező. te is te vagy?
2014. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Girgoy ***** válasza:
Na Kérdező, ezt most tényleg el kell magyaráznod. Most akkor egyedülálló nő vagy, aki nem talál pasit vagy 35 éve boildog házasságban élő, vagy beugrott egy hacker a nicked alatt?
2014. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

irasa alapjan, rigojas idosebb no, lehet 35 is, csak kevesebbet ir.

gondolom van 1 halal listaja 50 pontal, 1 hiba aztan pápá.

kerdezonek: gondolom nem arra gondoltak, h teljesen mast keress, de mit keresel? teljes megfelelest?

2014. ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!