Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nem akarják elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem akarják elfogadni hogy meleg vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszer öngyilkos akartam lenni, be is kerültem a kórházba gyógyszertúladagolás miatt, de többé ilyet nem akarok csinálni, akkor a szüleim is berohantak a kórházba és hát elmondtam hogy meleg vagyok, anyám olyan szavakat vágott nekem hogy legszívesebben örültem volna ha megáll a szívem. Apám azt mondta elfogad de ilyet ne csináljak testvérem meg nem szólt semmit.


Eltelt 1 év és a szüleim mindig a lányokról beszélnek mondtam nekik hogy békén kéne hagyni ezzel a témával, testvérem meg mindig azt mondja mi van b*zi vagy? Csinálj már magaddal valamit k*rvázzak vagy csajozzak. De nekem ez nem megy, nem vonzódók hozzá. Amikor elmondtam hogy meleg vagyok úgy érzem a szüleim egyre jobban távolodnak el tőlem. Időnként már a sírógörcs kerget szinte. Nem tudom mit csináljak. Mikor beszélgettek a szüleimmel, és ha felhozzák ezt a ,,csajozás'' témát nekem nem tetszik. Egyszerűen nem akarják elfogadni hogy meleg vagyok. Főleg Anyám nem, az egyre jobban kezd lesz*rni, és a családom is egyre jobban. Nem tudom mit csináljak , lehet csak azért (kedvelnek szeretnek) holott lehet nem is, mert én beszélek Angolul? Mivel külföldön élünk.


Kérlek titeket értelmes válaszokat adjatok köszönöm.

18/F


2014. ápr. 16. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj haver :) Te egy csodás ember vagy! Ne higgy azoknak akik szerint egy kirekeszteni való, perverz b∅zi vagy! Megtetted azt amit sokan egész életükben nem mernek és hazugságban kínok közt élik le az életüket! Vállaltad magad! Ugyanakkor iszonyat gyenge alak vagy. Soha senki nem ér annyit h eldobd magadtól az életet! Soha! Senki! Meleg vagyok, szerencsére a barátaim ennek ellenére is szeretnek, a tesóimnak nem mondtam el, de tuti sejtik, amit leszarok. Anyám nem él, apámmal nincs valami jó kapcsolatom, neki sem mondtam el és nem is tervezem. Ugy vagyok vele h ez a magánéletem. De egy valamiben teljesen biztos vagyok: a kirekesztõ, skatulyázó, élettelen ostoba emberek miatt nem vetnék véget az életemnek!!!

Örülj h nem sikerült a kisérleted. :) Most már ezt is magad mögött hagyhatod. Idô kell még a családodnak, ne haragudj rájuk, viszont ne hagyd magad! Ha a tesód b-zizik nyugodtan lépj fel ellene! Ha a csajokkal jön, magyarázd meg neki hha neki csaj kelk akkor menjen és d*gja õket, azzal ne foglalkozzon h te mihez vonzódsz, csak kussoljon! Ha õk sértegetnek, ezt te is megteheted! A szüleiddel hasonlóképpen bánhatsz, persze ne légy bunkó, de válaszolj nekik h ha megölnének a két kezükkel akkor is a pasikhoz vonzódnál a csajokat meg leszarnád! Ha nem fogják fel, egyszerûen rázd le õket mikot a lányokkal zaklatnak annyival h jó hagyjál már békén vagy vmi. Ne feledd h nem vagy semmivel sem rosszabb másoktól! A legjobb lenen ha megnéznék az Imák Bobbyért c. filmet! Ha nem tudják továbbra sem elfogadni, akkor nkd kell elfogadnod a tényt h ilyen ôk és lassan leszakadni róluk. Keress pasit, barátok, jól fizetô munkát és hagyd el ôket! Nem teheted tönkre magad egy olyan dolog miatt amirôl valójában nem tehetsz, nem te válaszottad ezt.

Még annyiy h én nem sokat netezek, de ha beszélgetni támad kedved, szivesen meghallgatlak :)

20F

2014. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ismered azt a filmet, aminek az a címe, hogy "Imák Bobbyért"? Ha nem nézd meg. Aztán nézesd meg a szüleiddel. vagy nézd meg velük együtt. Szerintem némelyest változtatni fog a véleményükön, ha mégsem akkor sem kell öngyilkosnak lenni vagy egyáltalán szenvedni. Én úgy álltam az egészhez, hogy ha ők képesek eltávolódni tőllem, vagy nem fogadnak el így akkor számomra is ennyit jelentenek. Én 19 éves voltam mikor elmondtam otthon. Szerintem nyugodtan legyél egy kissé egocentrikusabb, foglalkozz saját magaddal és érzéseiddel. Ne feledd, hogy nem fogsz életed végéig hozzájuk kötődni, mi több. Én bár elköltöztem hazulról szinte rögtön utána miután elmondtam, nem azért mert rosszul fogadták, azóta még jobb a kapcsolatom a családommal. Ezzel nem azt mondom, hogy költözz el :), csak a dolgok úgy fognak történni, ahogy te alakítod.
2014. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!