Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? SoS

Figyelt kérdés
A baratommal 3hete vagyunk egyutt es meg nem csokoloztunk. Mar minkedten szeretnenk es beszeltunk is rola de suliba nem lenne megfelelo. Meg egyikunk se csokolozott. En ugy gondoltam hogy neki kellene kezdemenyezni mert en kezdemenyeznek csak mi van akkor ha eppen akkor o nem akarja? Es mi van akkor ha o nem nyitja ki a szajat mert csak puszira szamit? Nemtudom mikor lenne a megfelelo idopont. Csak kettesben kellene lennunk es egymasra hangolodni vagy egyszer csak hirtelen megtortenjen? Segitsetek 15/l

2014. ápr. 17. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 3 hete még nem csókolt meg annak oka van.. hagyd ott keress másik pasit!
2014. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SOS? Nekem nem tűnik úgy, hogy az életetek forogna veszélyben.
2014. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azert van oka mert meg neki is csak az elso "komolyabb" kapcsolata es nekem is.
2014. ápr. 17. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra, hogy attól komoly, h nem csókolóztatok ilyen korán?
2014. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat igen van benne igazsag nem szeretnenk elsietni semmit
2014. ápr. 17. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!