Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok mit kezdeni az "új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok mit kezdeni az "új önmagammal"! (? )

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok. Eddig kicsit duci voltam, de szerencsére sikerült megszabadulnom tőle. Mostanában elkezdtek érdeklődni irántam a fiúk, de én nem tudom hogy kezelni ezt az új helyzetet. Szeretném lazábban venni ezeket a szituációkat, de még mindig a régi túlsúlyos lány képe él bennem, aki számára elképzelhetetlen volt, hogy bárkinek is tetsszen.
2014. ápr. 18. 15:15
 1/4 Laylah ***** válasza:
Nézegesd magad a tükörben, hasonlítsd össze a nagyobb méretű ruháidat a mostani, kisebb méretűekkel, egyszóval tudatosítsd magadban, hogy immár nem az vagy, aki voltál, sokkal csinosabb lettél, és ezért (is) dolgoztál, hogy megnézzenek a fiúk.
2014. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván szokatlan, pláne a korotok miatt és "élesebb a helyzet". Tanulj meg ellazulni, nem arra figyelni, hogy vajon tetszel-e a másiknak, hanem csak élvezni, hogy együtt vagytok, akármilyen is a kapcsolat.


Konkrétan mi okoz problémát, milyen helyzetek?

2014. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából ez egy teljesen új helyzet nekem. Sokszor inkább most is a háttérbe húzódnék. Az én életemből hiányoztaka tipikus ovis szerelmek meg hasonlók. Nem tudom hogy kezeljem ezt a fajta közeledést. És azt sem tudom, hogy én hogyan legyek kacérabb.
2014. ápr. 18. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell kacérabbnak lenned, sőt: szerintem érték az, hogy nem vagy úgy eltelve magadtól, mint azok, akiknek megadatott, hogy mindig is a figyelem középpontjában legyenek.


Azt érdemes megtanulnod, hogy ha valaki tényleg szimpatikus, téged is érdekel (akár nem is pasiként, csak mint egy kellemes társaság), akkor merj közel menni hozzá és akár irányítani is a szituációt. Egyébként számomra meglepő tanulság az életben, hogy ha elég határozott vagy, akkor nem számít, hogy mennyire vagy milyen, szinte akármit el lehet érni akárkinél (kis túlzással).


A közeledésre meg csak azt tudom mondani, hogy ne hagyd, hogy lerohanjanak, de kezdj beszélgetni. Amúgy is minden valódi kapcsolat alapja a valódi kommunikáció és pláne segíthet neked testileg is megnyílni a másik felé, ha már viszonylag jól ismered (és itt nem feltétlen szexre gondolok, hanem érintésre, ölelésre stb.)

2014. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!