Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit tesztek ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tesztek ebben az esetben? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

A szituáció:

2-3 hónapja ismerkedsz egy Nővel. Tudod, hogy ő komoly kapcsolatot szeretne veled, és azt mondod, hogy Te is arra vágysz. Ritkán találkoztok, mert szinte állandóan dolgozol. Egy idő után már nem vagy biztos abban, hogy ezzel a Nővel párkapcsolatot szeretnél (hogy ennek mi az oka, azt én mint Nő, nem tudom, csak mondjuk Te).


Ebben a helyzetben, tehát ha tuti biztos, hogy NEM akarsz vele járni, akkor mit teszel?? -->


1) Megszakítod vele a kapcsolatot, nem keresed, nem írsz neki, nem hívod, nem találkozol vele.


2) Mivel azért bírod őt, továbbra is keresed, 2-3 naponta felhívod 1 óra hosszára, 1-2 naponta ráírsz a neten és 2-3 hetente megbeszélsz vele egy talit, olyankor szájon puszilgatod és mindig (!) hosszan adsz pár búcsúcsókot.


3) Nem szakítasz meg vele minden kapcsolatot, de biztosan nem keresnéd olyan sűrűn, mint a 2) pontban leírtak.


4) Saját válaszod



(Velem a 2) pontban lévőt csinálja a pasi - 30 éves - de nem tudom mit akar tőlem és kezdek belehalni a bizonytalanságba. Miért csinálja ezt ebben a szituációban? :(( )



2014. ápr. 19. 12:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Esetleg túl agyalod, és olyat látsz bele, ami nincs is. Próbáltad megélni vele pillanatot, élvezni, hogy együtt lehettek, ott és akkor Veled van? Beszéltél már vele erről? Mert addig csak mi is találgatni tudunk és előrébb nem jutsz.
2014. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam.. egyszer úgy érzem, hogy ő is akar engem, egyszer úgy, hogy nem. Nem igazodok ki rajta..
2014. ápr. 19. 14:53
 13/18 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Vagy taktikázik a loserje (tallonban tart esetleg más nő mellett, vagy ha nem is, de így akar magába bolondítani, hogy agyalja rajta) vagy csak maga sem tudja, mit akar.
2014. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az nem jó, ha bizonytalan vagy és sok a kérdés, csak rágod maga, ahhoz hogy ne ezzel foglalkozz le kéne kötni magad. Mert így nem látod meg, ami szép és jó az életedben. Ne hagyd, hogy elbizonytalanodj.
2014. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tartalék vagy.. aztán ha kivársz lehet, hogy összejönne veled.
2014. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem értem mit kell ezen agyalni. Beszéljétek meg, hogy mi a helyzet. Ha erre sem vagytok képesek, akkor ez a 'kapcsolat' nem nektek való.
2014. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mire alapozod azt, hogy ő nem biztos abban, hogy párkapcsolatot szeretne? Megkérdezted? Mondta?

Az itt a baj, hogy csak találgatsz. Feltételezgetsz, bizonytalankodsz, őrlődsz. Meg kell kérdezni.

2014. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

15#

Erre én is gondoltam már.


16#

Én már többször megszerettem volna beszélni, felhoztam a témát, de valahogy mindig terel. Pedig tudunk kommunikálni, de egyszerűen erről nem lehet vele beszélni, terel és terel... Ha meg odajutunk, akkor nem mond konkrétumot. Kétségek között hagy.


17#

Ezt mondom, hogy kérdezem én, de hagyja, hogy bizonytalan legyek. :(

2014. ápr. 21. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!