Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Nektek is voltak/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Nektek is voltak/vannak tinikori bálványaitok?

Figyelt kérdés
úgy értem, ahogy a heteró tinilányok minden álma Justin Bieber, a leszbiknek mondjuk Katy Perry??

2014. ápr. 26. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmiképp se Perry! Mivel heteró!

Természetesen Gladys Bentley.

2014. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szóval heteró sztárokról egyáltalán nem fantáziáltok?
2014. ápr. 26. 17:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Lucy Lawless :) Anno a Xena-ban láttam először, ott volt utalás arra,hogy a sorozatban vmi van köztük Gabrielle-l, utoljára a Spartacusban láttam, ott is összegabalyodott pár csajszival :D Persze, privát életében hetero, ez köztudott, de végül is mindegy, hogy hetero-e vagy sem, mert mivel sztár semmiképpen nem lehet ne semmi, de szemem van, és látom, ami szép.
2014. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok már tini, de Angelina Jolie, Katy Perry, Megan Fox minden időben jöhetne hozzam. :)
2014. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként én is imádtam a Xenát, illetve a Bűbájos boszikból Alyssa Milano-t:)
2014. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Kate Moennig <3

Sarah Shahi

Julia Volkova

Lena Katina

2014. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ellie Goulding (évekig)

Hannah Reid (London Grammar)

Melody Prochet

Lily Loveless

+ kivétel: egyik kedvenc párom: Kaelyn and Lucy (youtuberek)

Egyébként van valamilyen mániám az énekesnőkkel kapcsolatban:D

2014. ápr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Először Hilary Duff volt, aztán Mandy Musgrave, közéletben ő is hetero, de volt pár leszbi/biszex szerepe,utána jött a Kate Moennig,Sara Shahi őrület, Nina Dobrev,most Kiyomi McCloskey, de az örök kedvencem Pink.

Szóval nem csak leszbik,néha belecsúszik más is :D

20/l

2014. ápr. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként Liz McClarnon. Felnőttként Megan Fox.
2014. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tiniként nekem a Bűbájos Boszikból Holly Marie Combs.

Azt most aki bejön és az életben is leszbikus az Leisha Hailey (the L word, Alice) Aztán aki nagyon jól néz ki az Megan Fox, Rihanna, nekem mondjuk Katy Perry is bejön. Nem csak leszbikusok tetszhetnek :)

2014. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!