Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem? Vagyis inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem? Vagyis inkább nemtudom h mit gondoljak

Figyelt kérdés

Miért nézz rám úgy a barátom volt bnője mint aki meg akar ölni? mitha haragudna rám..Pedig semmi közöm ahoz h szét mentek..jóval utána ismertem meg a barátom..és a lánynak is van már egy ideje másik barátja..

Szóval nem igazán értem!?


2014. ápr. 26. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nő vagy ezt értened kéne...
2014. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannan ezek a típusú lányok, akik már csak azért is gyilkosan néznek, hogy valaki összejön az exével. Nem is értem, ezek mit gondolnak. Szard le, ne foglalkozz vele. Én is ismerek ilyen csajt. Idióta gondolkodásmód...
2014. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 CptTomato ***** válasza:
Azért érdekelne milyen kontextusban sikerül találkoznod az ex-el...
2014. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.:Lehet h nő vagyok..de akkor is..

2.: na igen..nemtudom őket meg érteni!

3.: egy iskolába járunk..majdnem mindennap látjuk egymást.

2014. ápr. 26. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
irigység, mi más lenne. ilyenek a nők. tiszetl a kivételnek
2014. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 CptTomato ***** válasza:

Hát ... gratulálok a pasidnak.. nem hogy nem tartotta be hogy házi nyúlra nem lövünk....de még cserélgeti is őket...

már bocsi...de még 1-2 ilyen húzás és az exei köztük te is letépítek a tökét

2014. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hmm.:/
2014. ápr. 26. 19:00
 8/9 A kérdező kommentje:
CptTomato:hmm..nagyjából értem mit akarsz ezzel mondani..de valahogy mégsem.:/
2014. ápr. 26. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a legjobb megoldás, ha nem foglalkozol vele. Valószínűleg csak valakit hibáztatni akar azért, amiért a barátoddal, anno szétmentek.
2014. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!