Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni ha folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ha folyton túl sokat gondolkodok barátnőszerzésnél?

Figyelt kérdés
16/F vagyok és eddig még semmilyen kapcsolatom se volt.. a semmilyet úgy kell érteni hogy tényleg semmi, sem flört, se futókaland, se hosszabb kapcsolat. Sokan azt mondják azért lehet ez mert mindig túlgondolom a dolgokat ha megtetszik egy lány.. előre megtervezgetem hogy mit fogok mondani, folyton a lány reakcióin és viselkedésén agyalok magyarán nem tudok természetesen viselkedni. És mindig ezért szúrok el mindent.. Barátokat szerezni könnyű, ott nem gondolom túl a dolgokat viszont ez most más.. lehet valamit tenni ez ellen? :/
2014. ápr. 30. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál te egyáltalán?
2014. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez talán kicsit klisés lesz de egy pici alkohol eltünteti ezt a túlgondolást... Ismerkedj buliban :)
2014. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 az a gond hogy buliban ugyanezt csinálom, az alkohol csak felerősíti ezt a tulajdonságomat és akkor már tényleg hülyének néznek..
2014. ápr. 30. 20:31
 4/6 anonim válasza:

Igen lehet tenni ellene.Legyél elszánt,ne ijedj meg

Ugyanolyan ember mint te.Ha tetszik menny oda hozzá kezdj el vele beszélgetni.Gondolkodj úgy mint ha barátot akarnál szerezni.És egyből előjön a bizalmad.Vagy ha nem megy keress fel személyesen és segítek a problámádon,Pszihológusnak és tanácsadónak tanulok.

2014. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és az nem működne, ha először összehaverkodnál egy lánnyal, és utána jössz össze vele, ha összeilletek? mármint nekem egy barátnőm volt eddig, és az összes leszólításos ismerkedéses próbálkozásom bukta volt, de ő eleinte csak a barátom volt, aztán fél év után összejöttünk
2014. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom :/ én eddig mindig úgy próbálkoztam hogy a lányt már alapból ismertem és jóban voltunk.. leszólításost meg se próbálnék..
2014. ápr. 30. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!