Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, Fiúk, Férfiak! Válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, Fiúk, Férfiak! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni a titkát,hogy az agyon szolárimozott,műkörmös,szilikonmellű és szilikon testű,agyon festett,póthajú,agyban nulla,életképtelen cicababák miért jobbak,szebbek,csinosabbak,érdekesebbek,izgibbek,IGAZI NŐK,a sportos testű,természetes mellű,saját körmű és hajú,okos,értelmes,életrevaló,természetes szépségű csajokkal szemben????!!!!


Válaszaitokat köszönöm,de őszinték legyetek!


2009. dec. 25. 17:34
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Én is egy valódi nő vagyok, semmi mű dolog, és én is kíváncsi vagyok..kérdező: egyetértek veled, én is észrevettem már a dolgot. (nekem van barátom, nem vetélytársak,nekem is csak kíváncsiság).
2009. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Na akkor már ketten vagyunk itt csajok a természetesek táborából:)

Örülök,és igen én minden nap észreveszem,hogy egy idióta röhögcsélős cicával jobban és többet foglalkoznak a pasik,mint egy természetes lánnyal.

Lehet azért mert őket lehet hülyíteni és könnyen kaphatók? Én már a nézéséből tudom egy pasinak,hogy mik a szándékai,így engem nem is tudnak hülyíteni,átlátok rajtuk:)

2009. dec. 25. 17:57
 13/38 anonim ***** válasza:
nézd erre ugyanaz a válasz de tényleg minthogy a csajok miért buknak a rosszfiúkra? ha megvan a válasz akkor forditsd meg,és akkor talán megérted..
2009. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
95%

Nő vagyok, úgyhogy előre elnézést a válaszomért!

Hmm.. egy másik végletről írnék neked. Sokan mondták már rám, hogy plázacica.

Szoktam vásárolgatni plázákban IS, máshol is. Azt hiszem a vásárlás nem bűn, sőt általában csak nézelődök, sokszor nem veszek semmit.

Soha nem voltam szoláriumban. Nincs szilikon mellem. Sminkelek, de nem vagyok agyonfestve, hétköznap sosem használok pl. alapozót, mást is csak enyhén. A körmöm természetesen hosszú és nem mű. A hajam is hosszú, de hogy is mondjam, természetes és nem "ragasztott". Egy színűre van festve. Hogy agyban mennyire vagyok nulla, azt csak az tudhatja, aki ismer.


Mindezek mellett vagy ellenére, komolyzenét hallgatok, magam is játszom hangszeren, több, mint 10 éve, sokat olvasok, iskolában 4-es átlagom van.

Csak azért írtam le ezt neked, mert nem feltétlenül kell lenézni azt aki plázacicának néz ki. Ez csak egy öltözködési stílus, amit beskatulyáztak.

Hogy a pasik miért szeretik? Mert azt hiszik az ilyen nőket könnyű elcsalni egy egyéjszakás menetre. Semmi másra nem kellenek.

( megjegyzem, jó párszor próbálkoztak nálam ilyennel, egyszer se jött össze egyiknek sem)

Így inkább örülj neki, hogy ha kevesebben is néznek meg az utcán vagy akárhol, kevesebb férfinak tetszel, de akinek igen, az nem csak a külsőd fogja érdekelni.

Az én stílusom ilyen. Nem fogok rajta változtatni. Továbbra sem vagyok hajlandó levágatni a hajam és olyan ruhákat hordani, ami nem tetszik, amiben nem érzem jól magam. Bár igyekszem visszafogni magam, amennyire csak lehet.:)


( 20 éves vagyok egyébként)

2009. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
18:04 OTT A PONT!
2009. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

18:04

Az írásod alapján nem rólad beszélünk.:) Tök intelligensnek tűnsz, és nem vagy műnő.

2009. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Na és kedves kérdező akkor mondmár nekem hogy sok csaj miért bukik a rosszfiúkra?
2009. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Így van,akinek nem inge nem veszi magára.

Én is járok tűsarkú csizmában,sminkelem magam szolidan,a hajam vörös,szeplős vagyok,festem a körmöm de rövidek,de mivel sportoló vagyok,gyakran megyek úgy át a városon,hogy sport cuccban,lezseren,és bizony hiába vagyok ugyan az a párom által szexi vörös dögösnek mondott csaj,valahogy engem nem illetnek olyan húúú de milyen pillantásokkal,mint mondjuk egy ragasztott hajú,feketére sült lányt.

Várom még a válaszokat,egész jó kis dumaparty kerekedett ki a kérdésemből,aminek nagyon örülök.

2009. dec. 25. 18:16
 19/38 A kérdező kommentje:

Hogy miért szeretik egyes nők a rossz fiúkat?

Én személy szerint nem tudom,én nem tartozom ezen nők közé.

Mint ahogy nem bukok pénztárcára,autóra,pecsétgyűrűre sem.

A párom a világ legszegényebb és legszerencsétlenebb pasija volt mikor összejöttünk:)És imádom,szeretem,többet jelent egy közös fürdő a kádban,mint egy méregdrága vacsora vagy ékszer stb.

Hozzáteszem,soha nem kértem semmi drága ajándékot a páromtól,nem igénylem,és soha nem tartottak el.Még a csokit is magamnak veszem,pedíg tilos lenne csokit ennem,de megveszem én magamnak.

Tudjátok mi volt a nagy ajándék tegnap Szenteste?A közös sütés-főzés!

Ebben is mások ezek a plázacicák,hiszen nekik természetes,hogy bunda,kocsi,ékszer,étterem,manikűr,szoli,fodrász,fitness,persze rossz fiú pénzéből.

És máris visszaérkeztünk a rossz fiú témához.

2009. dec. 25. 18:21
 20/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ugyanolyan, mintha azt kérdezném, hogy miért buknak a lányok a nagydarab, kopasz, általában BMW terepjárós hapsikra (nem a kocsin van a lényeg, mert normális családapák is járnak ilyenekkel), akiknek érettségijük sincs és egész nap a konditeremben vannak... Ja, hogy pont a plázacicák buknak rájuk? Hááát, ezek szerint őket kéne meginterjúvolni, hogy mit eszenk a plázacicákon, nem az "átlag" férfiakat. De szerintem a csák a foltját elven működik a dolog.


Az utcán pedig az olyan (nagyon alacsony) értelmiszínvonalú emberek szoktak füttyögni/beszólogatni, akik azonnal reagálnak (mint Pavlov kutyája, mikor meghallja a csengőt), ha meglátnak egy mélyen kivágott dekoltázst, mely a cicákra jellemző, nem az átlag nőkre.


Amúgy külső alapján nem mindent lehet leszűrni, mert én is láttam már olyan nőt, aki külsőre tipikus plázap.csa, de később kiderült, hogy nagyon kedves és értelmes (és "Dr." van a neve előtt).

2009. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!