Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, Fiúk, Férfiak! Válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, Fiúk, Férfiak! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni a titkát,hogy az agyon szolárimozott,műkörmös,szilikonmellű és szilikon testű,agyon festett,póthajú,agyban nulla,életképtelen cicababák miért jobbak,szebbek,csinosabbak,érdekesebbek,izgibbek,IGAZI NŐK,a sportos testű,természetes mellű,saját körmű és hajú,okos,értelmes,életrevaló,természetes szépségű csajokkal szemben????!!!!


Válaszaitokat köszönöm,de őszinték legyetek!


2009. dec. 25. 17:34
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Jav: "zsák" a foltját :)
2009. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy ugyanúgy bejössz egy pasinak, ha ronda, akkor meg nem segít a smink. Egyébként a kedves fiúkat senki nem szereti, tapasztalat, eddig nem vagyok ork, csak túl kedves mindenkinek:\
2009. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Nekem a szerény,de vagány csajok jönnek be,akik pl: jól táncolnak és ezzel nagy örömet szereznek nekem,mivel aki tényleg jól táncol az a nőieségét igencsak kiemeli,és igy ők jóval dögösebbek a plázacicáknál!
2009. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
18:04 nem rólad van szó,kinek nem inge....azokról van szó akiknek egyéb dolguk sincs mint shoppingolni kell nem kell,-ja és nem saját pénzből(persze)én is szeretek nézelődni,vásárolni új dolgokat kipróbálni,megismerni az üzletekben,ettől még nem vagyok plázamániás.Ahogy pedig mondtad,hogy nincs műkörmöd meg nem jársz szoliba,és keveset fested magad egyáltalán nem plázacicás...kelemen anna-na ő egy tökéletes példa a plázacicákra
2009. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
száz szónak egy vége lehet hogy sokan nem szeretik őket,de mégis elérik a céljukat könnyen,és nem tudom hány pasi tudna ellenálni nekik,valószinü hogy nem utasitanának vissza egy éjszakát,erre mérget vennék!
2009. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Nem jobbak. Csakhát ezeknek a lányoknak, akik a "rendesebbek" már van barátjuk, meg , lehet az is megfordul a fejünkben, hogy hol vagyok én hozzá képest, tehát meg se szólítom, emrt lekoptat.
2009. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Hogy egy kedves előadóm (AKB) egyik számából idézzek:

"Esze semmi dugd meg jól". Ez rengeteg férfit motivál.

2009. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
20:05 OTT A PONT!
2009. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
egy ok.....ku.va jól néznek,ki.Szeretné a férfi a tökéletes testet megdu.ni minden pozicioban,nem baj ha buta és csunya.
2009. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Utálom a műanyag nőket... komolyan. divat ide vagy oda
2009. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!