Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, Fiúk, Férfiak! Válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, Fiúk, Férfiak! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni a titkát,hogy az agyon szolárimozott,műkörmös,szilikonmellű és szilikon testű,agyon festett,póthajú,agyban nulla,életképtelen cicababák miért jobbak,szebbek,csinosabbak,érdekesebbek,izgibbek,IGAZI NŐK,a sportos testű,természetes mellű,saját körmű és hajú,okos,értelmes,életrevaló,természetes szépségű csajokkal szemben????!!!!


Válaszaitokat köszönöm,de őszinték legyetek!


2009. dec. 25. 17:34
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Az kiderül az ágyban hogy müanyag-e vagy sem..
2009. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
mert az emberek igazán intelligensek, és csak az aktuális trend által diktált dolgokat veszik figyelembe. ergó könnyű átmosni az emberek agyát, hogy ilyenek legyenek, és ilyeneket szeressenek. ez a média szerepe.
2009. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
68%

"18:04 nem rólad van szó,kinek nem inge....azokról van szó akiknek egyéb dolguk sincs mint shoppingolni kell nem kell,-ja és nem saját pénzből"


Most nem azért, de ezt szerintetek első ránézésre meg lehet állapítani? Mert szerintem nem. Ha egy férfi ránéz egy nőre nem azon kezd el filózni, hogy hhmmm ott oldalt túl magasan áll a melle, tuti szilikon vagy vajon póthaja van vagy igazi vagy ki tartja el meg bundát kérne -e karácsonyra vagy csak szeretet? Nem kezd el agyalni rajta, hogy vajon a konditól feszes -e a lába vagy keményen kézilabdázik vagy kosarazik évek óta (mellesleg a kondit se kell lenézni). Ki a francot érdekel ez első ránézésre? Megnézi, mert feltűnő és dekoratív. Aztán ha odamenne hozzá, odahajolna és alaposabban szemügyre venné már lehet nem is jönne be neki, mert fény derülne a mű dolgokra vagy arra, hogy egy értelmes mondatot ne tud kinyögni.

Szóval ezen nem érdemes gondolkozni. Ha meglátsz egy srácot aki feltűnő, nagyon igényesen van felöltözve, izmos stb, akkor te is megnézed, aztán lehet, hogy közelebb mész és azt mondod, hogy úristen soha nem járnék vele. Akiknek meg tényleg az ilyen egyenlányok kellenek, akkor azzal meg nem érdemes foglalkozni, hiszen valószínűleg ő maga is "plázakandúr".

Egyébként én ezzel a "csakegydugásramegürítésrekéne" dumával sem értek egyet. Van egy ellenkezőnemű ember. Vagy tetszik vagy nem. És ha nem tetszik akkor meg mi a francnak megdugni, csak azért, hogy elmondhassa az illető a haveroknak, hogy figyelj már azt a műcsajt dugtam meg a múlt szombaton! Bár ez már nem érdekel, nem az én dolgomXD

2009. dec. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Hát érdekesen gondolkodnak egyes pasik,már látom:meg ell dugni a tökéletes testet? Mi bennük tökéletes?A sok műanyag? Nem ugyan olyan a műnő "belseje" mint egy természetes nőé? És szerintem én pl igazából tudom élvezni a szexet,a nyögések,sikítások,izgi szavak a másik fülébe.A műnők általában megjátszanak mindent.És persze attól félnek,hogy leszakad a póthajuk,letörik a műkörmük...és szeretkezés után azonnal sminkelik magukat,fürdenek.Ja sminkelés!Ezek a gumibabák milyenek lehetnek smink nélkül?...hát no comment.
2009. dec. 26. 16:50
 35/38 anonim ***** válasza:
47%

nem minden pasi ilyen..aki ezt szereti,annak is szilikon van agya helyett..azoka macsó kigyúrt állatok akiknek érettségijük sincs.de még a legyet is megd.gnák röptében.

Én tök természetes vagyok,majdnem derékig érő igazi barna hajam van,nincs nagy mellem,kondizom és a barátom imád már majdnem 4éve. ha látunk egy ilyen kis p.csát pl a westendben a rózsaszín műkörmeivel,élből kiröhögjük és parodizáljuk is,persze nem feltünően.Pedig az én barátom sem csúnya!!mégsem szereti ha egy nő buta és műanyagból van és teszi magát.szerinte: szánalom

22L

2010. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Látom a kérdés régi de nem azért elég fura, hogy a kérdező "boldog házas", ahhoz képest mégis hiányolja hogy a részegek utána forduljanak az utcán és leszólítsák h "hé te milyen jó a segged"...?? Vagy akk nem tom mit akarsz...
2010. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Én a szép nőket szeretem!!! nőkön legyen minden természetes! Ne mű nő legyen!!! legtöbb részüknek eszük sincsen!!! Vagy nagy kur..k!
2010. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan lányakot akiknek szilikonos a mellük van műkörme és szoláriumba jár és nagyon okos mégis nem egyenlő ezek a tulajdonságok agyban0 val.
2011. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!