Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régóta egyedülállók! Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta egyedülállók! Ti hogy tartjátok magatokban a hitet, hogy nem maradtok örökre egyedül?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 14:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én egyszerűen tudom. kisgyerekként mindenki családról meg gyerekekről álmodozik, hát semmi nem gátolhat meg engem abban hogy ez így is legyen. biztos el fog jönni, fiatal vagyok még hogy ezen szomorkodjak.
2014. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
én elfogadtam hogy nem lesz semmi.. Most azon a szinten vagyok hogy már alapból sem tudnám elképzelni magamat kapcsolatban. De nem is nagyon érdekel. Ha senkinek sem tetszek hát oké (pedig átlagos kinézetem van) tudok élni anélkül is.. 18/F
2014. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
Számomra egy jó barátság fontosabb, és könnyebb is ápolni. A mai kapcsolatok nagy része arról szól, hogy jön az emancipált, egoista nőcske az összes elvárásával, aztán felelj meg, mintha vizsgáznál. Ők meg kb semmit nem tesznek bele, mert azt gondolják elég, hogy ők a nők és a férfi tűrje el őket. Szóval egyáltalán nem sajnálom, hogy egyedülálló vagyok, sőt sok olyan eset van/volt az ismeretségi körömben, hogy néha kifejezetten örülök neki, hogy nem láncolt magához senki, és a függetlenséget a javamra próbálom fordítani. Aztán ha az élet egy normális nővel hozna össze, ami tényleg ritkaság manapság, arra persze nem mondanék nemet, sőt. 24/F
2014. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem érdekel. kapcsolatokban mennek a nők elvárásai
2014. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 ShapeShifter válasza:

Nem lehet igazán boldog az ember, ha függ a másiktól.


19 vagyok, jó esetben még csak az egy negyedét éltem le az életemnek. Hülye az, aki 20 éves fejjel azt gondolja, hogy örökre egyedül marad. Bár meg is érdemli, vagy megerdemelné, ha nem tesz semmit érte és csak várja, hogy a sült galamb a szájába repül miközbe önsanyargatja magát és mondogatja hogy neki milyen rossz. Igazi köcsögség.


Én 4 hónapja vagyok egyedül és egész jól bírom. Hiányzik, hogy nem csókolhatok senkit, nem ölelhetem meg azt, akiért az életem is odaadnám és nincs kivel aludni, szeretkezni. De nem engedek az érzésnek. Még lesz benne részem bőven. Most arra koncentrálok, ami van. Ha nagyon akarnám, lehetne. De nincs kedvem újra meg újra végigfutni a köröket. Majd jön magától, ha jönnie kell. Nem ez az élet értelme, a folytonos kúrás, veszekedés, kapcsolatban tengődés.

2014. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Minél tovább vagyok egyedül, annál kevésbé bánom.. Nem tudom, nem vagyok rágörcsölve a témára, nem attól érzem értékesnek magam, hogy van valakim..

Ha egyedül maradok továbbra is, nem bánom, leköt a munkám, a hobbik, utazások, online tanfolyamok, olvasás, sport, és még megannyi dolog.

Inkább ez, mint egy rossz kapcsolat - abban már volt részem nem egyszer, nem kívánom átélni megint.

2014. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nekem 19 evesen volt az elso baratnom ami kabe ket evig tartot aztan meg volt par de azok csak par honapig tartot volt amelykiet en hagytam el volt aki engem de nem streszelek azon hogy egyedul maradok igaz hogyha nem a lanyok szolitotak volna le a kor lehet hogy nem let volna edig egy parkapcsolatom se . de akinek meg nem volt anak se kel csugedni mert elob utob eljon a megfelelo szemely . es olykor job egyedul leni :)
2014. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
elozo 23f
2014. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
udvaroltatok magamnak.
2014. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!