Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy fiu az iskolámban..(tetszik és énis neki)

Van barátnője volt egy alkalom mikor irt nekem es nagyon jol elbeszelgettünk azt mondta szeret meg párkapcsolatott szeretne velem.. több hétig beszelgettünk aztán semmi.. nem irt..több hetekig.. majd egyszer mikor összeveszett a barátnőjével ismét irt nekem szeretné hogy ha járnánk(így hogy öszeveszett és irt több alkalommal volt)Mindig mosolyog rám meg minden..

a barátnőjével már több mint egy éve vannak egyyutt..szerintetek mit akarhat vagy mi ennek a szándéka??



2014. máj. 6. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És te mit akarsz egy foglalt pasitól? Neked hogy esne ha a te kapcsolatodba rombolna bele valaki? Hm??
2014. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor épp összevesznek a csajával akkor ír neked, ha kibékülnek, akkor megint lapátra kerülsz...
2014. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én nem irok neki soha..!!NEmis kavarok..mondtam is neki hogy ne csinaljon ilyet a baratnöjövel.. de ht csak csinalja..

nem ertem..

2014. máj. 6. 16:55
 4/7 kismutyesz_ ***** válasza:
Meg kéne szüntetned a kapcsolatot a sráccal, mert nagyon úgy tűnik, hogy csak kihasznál titeket. Valószínűleg veled is ezt tenné ha összejönnétek. Ne ártsd bele magad. :) 16/f
2014. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor rázd le! Mondd meg neki, hogy nem akarsz belekavarni mas kapcsolatába! Bár ugy latom téged sem vesz komolyan, csak üríteni kellenél, bocs a kifejezésért.
2014. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2014. máj. 6. 17:49
 7/7 A kérdező kommentje:
valaki még válasz?
2014. máj. 7. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!