Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok a párotoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a párotoknak, ha a legjobb barátja bepróbálkozik? 30/N

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 13:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az azért már sok. Barátod ezeket nem látja? Ha ezeket csinálja, láthatja rajtad, hogy neked ez nem tetszik, vagy akkor reagáld le egyértelműbben, ha pedig nem áll le ezek után sem, akkor szólj a barátodnak.
2014. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Megmondanám a páromnak, hogy szeretne a barátja harmadikként csatlakozni hozzátok.
2014. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem látja a párom, sajnos baleset miatt kórházban van, és pont ezért ez a "barátja" segít hivatalos dolgokat intézni, mert nem beszélek jól németül.
2014. máj. 9. 14:13
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem nem mondanám meg, de nagyon lerendezném a tagot, és tennék róla, hogy elkerüljön egy életre, ahogy én is őt.
2014. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A baráttal tisztáznám, hogy nekem nem fér bele az ölelgetés és a kézfogdosás és nem hagynám, hogy ilyet tegyen. Egyáltalán miért engeded neki?

Ilyenért még nem szólnék a páromnak, más lenne a helyzet, ha mondjuk megpróbálna megcsókolni, vagy intim helyeken taperolna.

2014. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 PearlDiver ***** válasza:
Először én is a barátjával beszélnék, hogy ez most akkor mi, és ha nem érti meg hogy vissza kéne fognia magát, akkor fordulnék a páromhoz. De bármi is van, elmondanám neki hiszen ő a társam, és ez rá is tartozik - csak a félreértéseket kell elkerülni.
2014. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Amit tudtam megtettem, arrébb léptem ha magához húzott, és a szememmel kinyírtam :)De akkor is a kezem után nyúlt és azt szorongatta, amíg le nem ráztam magamról. De elmondani nem tudom neki, mert Német és én nem beszélek jól németül! Ez a gyökér a párom üzlettársa is.
2014. máj. 9. 14:47
 18/23 anonim ***** válasza:

Szótárazd ki, vagy kérj itt egy németestől segítséget rá, de ne maradj csendben mert még nagyobb elánnal fog nyomulni, ha látja hogy félsz, vagy nem szólsz:


Vedd le rólam a kezed, és ne merj még egyszer megérinteni!Világos?


és nézz a szemébe.Álld a tekintetét.

2014. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Akkor mondd neki magyarul! Nem baj ha hülyének néz, a hangnemből, és a hanglejtésekből úgyis levágja mit akarsz. Sok sikert!:)
2014. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Elmondtam a páromnak ledöbbent. Ha még 1x ilyen előfordul egyszerűen felhívom a párom és átadom neki a telefont.
2014. máj. 10. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!