Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez féltékenység? Miért, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez féltékenység? Miért, ha nem is vagyunk (még) együtt?

Figyelt kérdés

Van egy sràc, kb 2 hönapja ismerkedünk, jól kijövünk, tetszik, kedvelem. Néha azonban bedurcázik, megsértődik, ha úgy megyek el a barátaimmal, hogy ő ezt csak utólagosan tudja meg. Nem is értem, biztos vagyok benne, hogy ő is csomószor, sőt legtöbbször úgy jàr el, hogy nem tudok róla. Gondoltam arra is, hogy az zavarhatja, hogy csak fiú barátaim vannak, de nem árultam zsákbamacskát, már az első napon tudta, és nem reagált rá negatívan. Ez most féltékenység lenne? Mire fel, ha nem is vagyunk együtt? Ja, és megjegyzem, hogy utálja a féltékenységet, a volt barátnőjével is azért szakított, mert a csaj belenézett a mobiljába, stb. Akkor neki miért lehet? Egyébként én is féltékeny fajta vagyok, de tudom, hogy rossz dolog, és nem vezet jóra, meg aki menni akar, az úgyis fog, szóval én soha nem hangoztatom meg semmi. Egyébként nem is értem... ha 2 hónapja napi minimum 5-6 órát beszélgetünk, de van, hogy 11-12 órát is, suliban, meloban, néha még buliban is, szerintem egyértelmű, hogy azért, mert érdekel, és nem unalomból, mellette meg pasizgatok... Ráadásul a barátaim kb 9 éve ismerem, rég lehetett volna valami, ha akartuk volna, de nem, soha semmi egyikkel sem. Akkor miért kell ezt? Hogy tudnám vele ezt megbeszélni? Szerintetek azért ilyen, mert esetleg érez irántam valamit? Köszi!

21l


2014. máj. 10. 15:59
 1/7 anonim válasza:
Hát ez féltékenység az tuti. És pontosan úgy van ahogy mondod...Neki szabad de a csajnak nem. :) kérdezz rá konkrétan, hogy miért durcázik be olyankor. Bár biztos le fogja tagadni, hogy féltékeny. Szerintem nem baj, hogy az egyébként. Így legalább biztosan tudod, hogy tetszel neki. Engem nem zavar ha a párom kicsit féltékeny típus. Igaz, ennek is megvan a maga határa. De ez érdekes, hogy két hónapja ismerkedtek és még mindig nem történt úgymond semmi. Igaz, ez így van rendjén de legalább udvarolhatna vagy bókolhatna neked. :)
2014. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :-) Oké, kicsit jó érzés azért, de nem kellene a sértődött kisgyereket jàtszani minden alkalommal. Egyébként nem az a romantikus alkat, inkàbb laza, vicces srác, kb hetente jön rá valami, akkor bókol, udvarol, egyébként inkább csipkelődik, húzza az agyam, de így is teljesen értem, mit akar vele, egy hullámhosszon vagyunk.
2014. máj. 10. 16:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma is kérdezte, hogy hol voltam én hajnal fél 4ig. Mondtam, hogy a barátaimmal. Erre ő mondta, hogy e mondjam már, hogy ez a vàros olyan jó hely, hogy fél 4ig lehet mit csinálni. Mondtam, hogy van egy hely, ami 2ig van nyitva, ott voltunk zárásig, majd elmentünk az egyik sráchoz, akinek nem voltak otthon a szülei, és ennyi, utána jöttem haza. Erre annyit írt, hogy "aha,oké", tehát nyilván nem hitte el. Megkérdeztem, hogy ezt most miért kell, de most meg van sértődve, és nem óhajt kommunikálni.
2014. máj. 10. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezzel a "Rég lehetett volna valami, ha akartuk volna, de nem" dologgal azért csínján kell bánni. Nekem az exem elhagyott a gyerekkori barátjáért, akit már kb 15-20 éve ismer... Szóval sosem lehet ezt sem tudni.


(Igen, azért ilyen, mert érez irántad valamit... De szerintem ezen nem kell sokat gondolkodni, hogy rájöjj.)

2014. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, igazad lehet, de az a lényeg, hogy JELENLEG egyikre sem tudnék máshogy nézni, nyilván akkor nem szentelnék napi ennyi időt rendszeresen neki. Ezt ő miért nem látja?
2014. máj. 10. 18:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Sőt, már azt is làtnia kellene, hogy engem ő érdekel, ezért foglalkozok vele. Ha nem érdekelne, csak akkor írnék neki, ha unatkozom, márpedig szerintem egyértelmű, hogy nem így van.
2014. máj. 10. 18:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy a te hibád lenne. Lehet, hogy neki voltak már negatív élményei és bőven érez annyit irántad, hogy ez zavarja.


Ráadásul még nem is vagytok együtt és fél, hogy valaki lenyúl téged előle. :)

2014. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!