Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már ilyet (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet (főleg lányok)?

Figyelt kérdés
Van egy srác, látásból ismerjük egymást, azonos körökben mozgunk, és előreláthatólag sok közös eseményen fogunk részt venni. Szemtől szemben ketten még nem beszéltünk, csak egy társaságban. Van egy nagyon erős és mély megérzésem, hogy ebből még lesz valami. Olyan érzésem van, mintha már régóta ismernénk egymást, elönt a szeretet, ha rá gondolok (?? nem is ismerem). Szoktam szemezgetni srácokkal, de nyilván nem fog meg senki így. Tavaly ugyanúgy vágytam egy legjobb barátnőre (afféle "lelki társra"), mint mostanában a szerelemre. Mikor először beszéltem a legjobb barátnőmmel, ugyanez a megérzésem volt (nyilván másképp).
2014. máj. 10. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

fiúban igen, barátnővel még nem jártam így. vagy csak nem tűnt fel.

ha először találkozom egy sráccal, általában megérzem, hogy lesz- e közöm hozzá. olyan értelemben, hogy kavarunk-e , nem pont párkapcsolat. És eddig bevált. ^.^ :) első látásra már különlegesnek éreztem, és már a második srácnál,akinél ezt éreztem, tudtam, hogy akkor is kell lennie valaminek, és lett is.

2014. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A barátnőmnél az első beszélgetésnél olyan volt, mint mikor a két Lotti találkozik, teljesen egy hullámhosszon mozogtunk, és az azt megelőző időszakban vágytam egy ilyen barátra, és azóta legjobb barátok vagyunk. Most pedig ugyanezt érzem, igaz még nem beszéltünk mert zavarban vagyunk vagy nem tudom, de tudom, hogy tetszek neki.
2014. máj. 10. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!