Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez mennyire lenne nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez mennyire lenne nagy kérés?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel cserébe kapnátok valamit a partnertöl amire vágytok, csak hogy ne érezzétek magatokat szarul, benne lennétek egy egyszeri hajszexbe kipróbálás céljából ?

itt a kép hogy mire gondolok:

[link]



2014. máj. 15. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
A Lószart! Nem nagy kérés, de cseszettül beteges. Tudod, mi bántana leginkább? Hogy ez azt sugallná, unalmas a pinám.
2014. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Persze, de csak akkor ha utána egy hatalmas rücskös fekete sztreponnal úgy valagba baszhatnálak hogy ne legyen soha többet gondod a szarással
2014. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
És szerinted komolyan jó érzés lenne ahogy a hajszálak szépen vágdosnák a makodat?:DD R ohadtul fájhat! Egyébként ez beteges :\
2014. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem lenne nagy kérés, simán belemennék ha ezt szeretné a párom.


19/L

2014. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ez nem beteges
2014. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez miért jó???
2014. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem tartanám annyira betegesnek, és szerintem nagyon jó érzés lehet, engem nagyon felizgat az is ha csak hozzám ér, nemhogy egy olyan erogén zónán mint a farkam. csak a reakciok alapján megoszlik ki engedné és ki nem..
2014. máj. 15. 10:58
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Hát persze, te drága, hogy nem tartod annyira betegesnek, ha felizgat. Pedig megsúgom, az ám. Bizony. És nem mindenkinek fűlik a foga ahhoz, hogy belemenjen ebbe. Másrészről pedig, van, akinek elég haja sincs hozzá. (:D)
2014. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
nem értem mért a hajával kényeztese inkább a szájával de ha ez neked bejön vegyélrá valakit én pl:sok szűz lányt vettem már rá az orál ra pedig mindig azt mondták ők hogy tutihogy nem meg hogy mit képzelsz?aztán mégis és am meg még profi fodrász is lehetsz gedeon bácsi vagy hajas laci meg szépíted a páciens fejét am tényleg beteges de hát mindenki beteg egy kicsit nem? 23F
2014. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
van aki a lábakra indul be, pl ez engem eléggé hidegen hagy, mindenkinek megvan a maga kis hülyesége. én sem azt mondtam hogy állandóan a haját akarom dugni, csak hogy nagyon szivesen kiprobálnám. egyszeri alkalomrol van szó, maximum néha néha, és érdekelt hogy a lányok erröl miként vélekednek. de nem sokan mennének bele, ezt is embere válogatja ugy látszik :)
2014. máj. 15. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!