Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 Hónapja szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 Hónapja szerelmes vagyok a magyartanárnőmbe, aki szintén érdeklődik utánam. Mit tegyek? 16/n

Figyelt kérdés

Nem régiben új magyartanárnőt kaptunk, aki viszonylag fiatal 34 éves. Tanít engem, és minden szempontból odafigyel rám, hiszen költő vagyok. Pár hónapja azonban teljesen beleszerettem.Vele álmodok, Ő a múzsám a verseimhez...Úgy vettem észre, hogy talán én se vagyok közömbös a számára.

Mit tehetnék?


2009. dec. 29. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem sokat, keress más múzsát


még ha fiú lennél, mondanám, hogy várj érettségiig, de így akkor is megszívná a tanár, ha te már nem vagy diák

2009. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hagyjad szerintem,ez platói szerelem marad.o meg csak odafigyel,mert kedvel,de nem azért mert bejössz neki.kötelessége.
2009. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
ha nem vagy leszbi akkor nem szerelmes vagy belé csak megihlet
2009. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a húgommal u.e. volt csak ő lány és a pasitanárába szeretett bele,ne csinálj semmi hülyeséget nagy baj lehet belőle.
2009. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Költő vagy? :D Ez akkora lámaság ám. Az az igazi költő, aki nem hangoztatja, hogy az.


Használd ki múzsának a tanárnénidet és legyen ennyi. Még ha benne is lenne a leszbi dolgokban.. kétszer annyi idős mint te. Szerinted milyen lenne az ismeretségi körének, hogy egy "gyerekkel" van együtt? Valószínűleg mindenki elfordulna tőle. Tessék békénhagyni a magyatanárnénit.. :(

2009. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

anyukám tanár, még ha nem is magyar, de tanár!

szereti a gyerekeket, kedvesen viselkedik velük, megsimogatja a fejüket, ha ügyesek voltak (persze nem a 16 éveseknek ;D).de ugyanez van középsuliban is.ha rendes a tanár akkor kedves veled.mindenkivel.max látja h téged érdekel az irodalom, ezért jobban kedvel.KEDVEL:D

érted?ennyi.

és honnan tudod h nincs senkije?egyik tanár sem hangoztatja a magánéletét a suliban.láttam már olyat h azt sem tudtuk h van pasija a tanárnőnek, aztán egyszer beállít h megy GYES-re.:D

ha meg elmondod neki, akkor kiröhög( még ha nem is előtted fog röhögni), szal leégetted magad.inkább írj a természetről vagy ilyesmi.

2009. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem érdeklődik utánad, csak azt képzeled mert azt szeretnéd.
2009. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi lett?
2010. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem nem áldozom fel a költészetet senkiért sem...
2010. febr. 24. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!