Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek ki egy szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki egy szeretői kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Nem ki oktatást szeretnék,hanem tanácsot kérni! Azt,hogy hülye voltam,hogy bele mentem én magam is tudom!

A probléma az,hogy iszonyúan szeretem,de mégis úgy érzem nincs tovább különböző okok miatt. Ezeken az okokon felül pedig úgy érzem ő is megváltozott velem szemben. Míg régebben éreztette velem,hogy fontos vagyok,és tényleg figyelt rám mostanában már nem éreztem ezt. Az utóbbi időben rengetegszer felkészültem már amikor tudtam,hogy találkozni fogunk arra,hogy na most kimondom,de valahogy soha nem tudom megtenni,még akkor sem ha mondjuk pont előtte bántott meg valamivel nagyon,viszont mint írtam tényleg úgy érzem nincs tovább.


2014. máj. 22. 10:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a szeretőbe nem érdemes beleszeretni, nem arra való, komolyan mondom ha a szerelem lehetősége fenn állna, akkor válnék és induljunk tiszta lappal, a szerető számomra a szexre való és jó esetben kellemes időtöltésre.
2014. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
34%
Egyetértek. 7-es, te kényelemből maradtál a férjeddel, meg mert nem jött jobb mégsem. Ettől ez még sem nem értelmes élet, sem nem követendő példa. Aki normális életet akar élni, az elvárja, hogy megfelelő társ legyen mellette. Lehet úgy vegetálni, ahogy te teszed, de ez inkább szánalmas. A kérdezőnek talán még van esélye egy értelmes életre, kapcsolatra, családra! N30
2014. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
39%
9-es Tudod vannak dolgok, amiket nem biztos, hogy most vagy valaha meg fogsz érteni és persze nem is baj, ha soha nem kerülsz olyan helyzetbe, hogy bekerül egy harmadik fél a kapcsolatba. Itt most egy olyan nő kérdezett, aki belekerült egy ilyen szituációba, én is ilyen nő vagyok és vagyunk még jópáron. Nem hiszem, hogy az akivel ez még nem esett meg, az bármilyen tanácsot tudna itt adni. Én sok évig el sem tudtam volna képzelni, hogy ez előfordulhat velem, aztán megtörtént és bevallom iszonyatosan jó volt. Nem tartozott a kérdéshez, hogy én hogyan oldottam meg ezt a szitut, de ha érdekel leírom: bevallottam a férjemnek, belátta, hogy nagy hibát, hibákat követett el és hajlandó volt változtatni, innentől kezdve nekem eszembe sem jutott, hogy átmenjek a szeretőmhöz.
2014. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%
12-es te annyira okos vagy hogy mindent ennyire látsz, még egy vadidegen ember, számodra ismeretlen kapcsolat sem rejtély számodra, mert te tudod, hogy ez vagy szar és nem félsz kimondani sem, csak szánni tudlak az ostobaságodért.
2014. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, 7., 12.: Én nagyon sok Hellinger-féle családállításon voltam az elmúlt hónapokban, és most kezdek az ott megmutatkozott szakrális törvényszerűségek alapján élni, azokat átemelni a hétköznapi életembe, amik a következők: akik a szerelmeim, volt/van köztünk testi kapcsolat, azok tartoznak ezen a jogon a családhoz a valóságban, és én is az övékhez. Bármennyien is vannak, ez az isteni (nem az emberi, nem a kulturális) igazság.

És elkezdtem ezen a jogon bevezetni őket a családba.:)

Jól esik nekem és nekik, és kifésüli, javítja az emberi viszonyainkat, egyelőre ezt látom, de még nem értem a végére.

2014. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
Ha másképp nem megy kérj segítséget pszichológustól... ezt azért is ajánlom, hogy megértsd magad, hogy miért mész bele ilyen kapcsolatba.. Tudnod kell, hogy ez egy megalázó szerep szeretőnek lenni, de arra rá kell jönnöd, hogy miért választottad ezt az embert! Ha ezt megérted könnyen elengeded és talán te is és ő is megússza sérülés nélkül.
2014. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%
12-es vagyok. Tévedsz. Pontosan tudom, min megy keresztül, én sem vagyok sem szent, sem tökéletes. Egy évig voltam szerető, szerettem olyan embert, akit nem kellett volna. Tönkre vágta az életem évekre. Azért mondom, hogy nem szabad olyan kapcsolatban megragadni, ami ezt eredményezi, mert időpocsékolás. Sosem lesz senki igazán boldog benne. Nem ítélezésből mondtam, hanem személyes tapasztalatból! Az a kapcsolat, amelyikbe belefér egy harmadik, mindhárom félnek hatalmas hiba!!
2014. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17: Egyet értek abban, hogy hiba volt, de ha mi ezt meg tudtuk beszlélni és örülünk neki, akkor mi a gond. Elhiszem, hogy neked nem így jött össze, de a dolgok nem mindig ugyanúgy sülnek el és ez nem csak a szeretőtartásra igaz.
2014. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%

Én 1 évig voltam szerető, a tudtomon kívül, én nem tudom mit hazudhatott otthon a férj, mivel késő estig, néha reggelig együtt voltunk. Nekem úgy ért véget ez a kapcsolat, mikor elmondta, hogy van egy lánya, én elkezdtem nyomozni és kiderült van egy felesége és mèg egy lánya. Engem nem is elsősorban a kettős élete zavart, hanem naponta a képembe hazudott.

Gondolj bele, veled tölt néhány pár órát és utánna hazamegy a feleségéhez, milyen élet az ilyen? Sajnálom ezeket az embereket, ha már egy kapcsolatba belekezdenek, legalább hűséggel odafigyeléssel éljenek, ha ez nem megy szakítson/ váljon és kezdjen új életet. Ebből a helyzetből te semmikép nem jöhetsz ki jól, folyamatosan megaláz( csak 3. Vagy), ha szerelmes leszel még lelki sérülést is okoz. Nem lenne jobb egy férfi, akinek te vagy az egyetlen és a mindene? Zárd le ezt a kapcsolatot és keress egy pasit, akin nem kell osztozkodnod. Kitartás, menni fog!

2014. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%

"Engem nem is elsősorban a kettős élete zavart, hanem naponta a képembe hazudott."


A kettő azonos!

Hiszen a hazugság révén van a kettős élet.

Attól, hogy az egyik félnek esetleg 100% igazat mond és "csak" a másiknak hazudik (kizárt amúgy), az még kettős élet.

Szerintem zavart volna Téged az is, nem mentél volna bele, mert Te nem akarnál átverni senkit.

Ezt ő tudta, nyilván azért hazudott, mert nem tudott volna meghódítani a valódi jellemével.

2014. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!