Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar, ha egy alapból nem csúnya lánynak van fogszabályzója?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap rakták fel, és fehér, tehát nem olyan feltűnő. A barátom azt mondja, nem zavarja, de azért érdekel más véleménye is. Szerintetek mennyire gáz? 16/L

2014. máj. 23. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Leszarjuk.
2014. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huszadjára mondom, szexuális töltetet ad egy lánynak, miközben mosolyog :)
2014. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
9%
Egy szemuveggel tokre osszeillik foleg ha szunyogcsipesed van meg fokhagymasegged
2014. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha van barátod miért érdekel a mi véleményünk xD am ha raknál képet kicsit könnyebb lenne megmondani ;)
2014. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem írni hogy bunkók kíméljenek.:) A többi válaszolónak köszönöm. Utolsó: mert a barátom, és szerintem elfogult.
2014. máj. 23. 21:39
 6/8 A kérdező kommentje:
képet priviben küldök, ha úgy könnyebb:)
2014. máj. 23. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Jah mondjuk az igaz h elfogult. Bocsánat :)

Rendben :P

2014. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Küldj képet.

20/F

2014. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!