Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel izgassam fel ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel izgassam fel ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor találkozom egy lánnyal akivel régebben jártunk és hát ott alszom nála viszont másfél éve nem láttam csak msnen tartottuk a kapcsolatot. Most 95% hogy jól fogjuk érezni magunkat este;) de szeretném megsiettetni a dolgot szóval amikor megérkezem hozzá a buszmegbe szeretném már út közben felizgatni valahogy.. úgy értem szóban főleg.. igazi perverz a lány szóval valami vad dolgot kéne mondanom tudnátok ötleteket adni?
2009. dec. 29. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

utalj a szexre,mindenfele módon :D

persze csak kendőzve :D

2009. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy ha hazaértek megmutatod mennyit változott "Rudi úr" az utobbi időben :D
2009. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meghámoználak.
2009. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Csini ez a ruci, megnézném mi van alatta" vagy "aszta egyre jobb nő leszel"... Na jó nem tudom, én biztos nem örülnék, ha rögtön az első pillanatban ezzel indítana, ráér az később is... mondjuk odaértek hozzá, lepakoltok, leheveredtek az ágyra, átölelheted vagy lehelhetsz egy izgató puszit a nyakára, aztán várd meg mit reagál :) Lényeg a lényeg húzzad, ne add be a derekad rögtön, menjetek el szilveszteri buliba, érezzétek jól magatokat, ha túl sokat inna, vedd ki a kezéből, ha megkérdezi miért nem hagyod inni, súgd a fülébe, hogy azért mert józanul és ébren lesz rá otthon szükséged, aztán megcsócsálhatod a fülcimpáját vagy adhatsz a nyakára megint egy izgis csókot. Ha minden jól csinálsz és ő is benne van a játékban, akkor egész éjszaka izzani fog köztetek a levegő.
2009. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2009. dec. 30. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!