Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehetséges egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetséges egy magyar fiú cigány lány kapcsolat?

Figyelt kérdés
a lány jó családból származó és nem olyan mint a többi cigány mellesleg gyönyörű a fiú pedig egy átlagos magyar fiú,én úgy gondolom hogy a szerelem nemzettől független de kíváncsi lennék más véleményére és arra hogy jó döntés-e az ha ilyen kapcsolat alakul ki.

2014. máj. 25. 18:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj, amit akarsz. Amúgy is gáz, ha már itt megkérdezted, te sem vagy benne biztos, ha meg csak oltasz másokat a véleményük miatt, nem is tudom mit vártál itt?
2014. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

utolsó: egyáltalán nem oltok itt senkit,csak elmondtam a véleményem a válaszodról de az én véleményem szubjektív szóval ha érdekel érdekel ha nem nem.

nem gáz hogy megkérdeztem mert úgysem ezek alapján fogok dönteni csak kíváncsi voltam hogy mások mit gondolnak erről

2014. máj. 25. 18:31
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
ismerek ilyen kapcsolatot. jól nevelt lány volt 8 általánossal, dolgos magyar fiú. szakítottak, a lány önként elment prostinak és így neveli a gyerekeiket munka helyett
2014. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Lehet kérdező, hogy a magyarok között is (mint egyébként mindenhol) vannak aljas, hazug, semmirekellő emberek. Csak itt az a baj, hogy a cigányoknak több, mint 90%-a tartozik ebbe a kategóriába!! Védheted őket, de csak idő kérdése, hogy mikor fognak téged is átverni, erre a nyakamat merném tenni. Nem tudom, te egyáltalán milyen gyakran találkozol velük, de pl ahol én lakok, tele van velük a környék. Elhiheted, hogy jól ismerem már őket. Büdösek, nem tudnak normálisan felöltözni se, állandóan csak ordibálnak, egy értelmes mondatuk nincsen. Sorra szülik a kölykeiket, akikkel aztán nem tudnak mit kezdeni, és ha szerencsétlen megszólal, hogy kéne neki valami, az emberek orra előtt püfölik el az utcán, amíg el nem hallgat. Undorító egy népség. Arról nem is beszélve, hogy gátlástalanul lopnak mindent, ami egy kis időre is őrizetlenül marad. Nekem mondhatod, hogy vannak normálisabbak is, tény, hogy 1-2 kivétel van. De ha baj van, ők is hamarabb fogják pártját akármelyik utolsó, retkes cigánynak, mint egy magyarnak.

Tőlem azt csinálsz, amit akarsz, de amit leírtam, ez mind így van. Majd rájössz te is

2014. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
figyelj őket is isten teremtette és én felfogom hogy nem mind olyan
2014. máj. 25. 21:56
 16/22 anonim ***** válasza:
24%
Miért ne működhetne?
2014. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, ne foglalkozz az ilyen hülyékkel. Járjatok. Ember vagy te is meg ő is. Nem egy öntözőkannával jössz össze....
2014. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
37%
Magyar làny vagyok , cigâny baràtom van ! Szeretjuk egymàst , soha nem irtam ki ide kerdesnek , hogy jo otlet e és senkit se kerdeztem meg rolla.. Nem erdekel az eg vilagon senki velemenye!! 3 éva vagyunk egyutt! Ja es imadom a csaladjat! Sok ember csak az eloiteletek alapjan valaszol ! A ciganyoknak kulon kulturàjuk van es ha megismered teljesen maskepp iteled meg oket! Szoval kedves kerdezo !!! Ne halgass senkire semmire csak a szivedre!
2014. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
52%
Magyar làny vagyok , cigâny baràtom van ! Szeretjuk egymàst , soha nem irtam ki ide kerdesnek , hogy jo otlet e és senkit se kerdeztem meg rolla.. Nem erdekel az eg vilagon senki velemenye!! 3 éva vagyunk egyutt! Ja es imadom a csaladjat! Sok ember csak az eloiteletek alapjan valaszol ! A ciganyoknak kulon kulturàjuk van es ha megismered teljesen maskepp iteled meg oket! Szoval kedves kerdezo !!! Ne halgass senkire semmire csak a szivedre! Csalodni csalodhatsz ..de
2014. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
8%
Bocsi lemaradt a vege ..szoval csalodhatsz , de ez màr nem attol fugg h cigany vagy magyar, a szerelem ezzel jar
2014. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!