Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Bővebben lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esztroj kérdése:

Mit kéne tennem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány akiről először azt gondoltam gyökér, aztán "megszerettem". Addig oké is volt, de most volt egy hosszabb, komolyabb kapcsolata (nem tudom mennyire volt komoly, mellesleg ismerem azt akivel volt [suli]. Na, ennél a pontnál leszögeztem magamnak hogy ez a csaj tényleg egy rib... Ezt el is fogadtam, de most szakítottak és 2 mondatot beszéltem a lánnyal, és hát....Ez így eléggé "nyálas lesz" de a szívem nem fogadta el azt a tényt hogy: NE szeresd...mit kéne csinálnom? Nem akarom őt tényleg de nem tudok ezen az érzésemen uralkodni... Segítség/Ötletek?

2014. máj. 25. 21:58
 1/3 anonim válasza:

Miért lenne az,csak azért,mert szakítottak?

Azért,mert mondott valamit a srác,akivel együtt volt,és lehet,hogy az nem is igaz?Ritkán adódik olyan lehetőséged,hogy az eszed és a szíved egymás ellen harcol.Ne akarj küzdeni ellene!Igen is van jelentősége annak,hogy szeretni akarod.Adj neki,legalább egy esélyt!

2014. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a bajom, hogy nem igazán tudnék benne bízni... Érzek "iránta" valamit, de tényleg az a típus aki "bárkivel összejön", mindenkit ölelget stb. és én nem szeretem az ilyen lányokat... Nem érzek kihívást abban ha megkérdezem, mert tudom hogy bárkinek adná magát és ugyan olyan könnyeddséggel szakítani is vele. Nem érdekelnek azokat sem akiket évek alatt sem lehet megtörni csak egy randi erejéig de ez így nekem túlságosan...más... Nem akarom hogy csak úgy "jóvan miért is ne" alapon legyen velem /már ha/... Vélemény? :/
2014. máj. 28. 21:44
 3/3 anonim válasza:
Az első válaszoló vagyok.Ha ennyire ellenzed,akkor meg tényleg gyorsan verd ki a fejedből.
2014. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!