Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szálka a férfiak szemében, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szálka a férfiak szemében, ha egy nő tanultabb náluk? Vállalnak így kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani, embertől függ.
2014. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem, nálam pl nem.
2014. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem. Általában viszont inkább a nők azok, akiknek ez gond.
2014. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ha egy nő okosabb nálam. Sajnos én elég hülye vagyok, így a legtöbben okosabbak mint én.
2014. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem zavar.

2 BSC diplomám van (orosz, pénzügy-számvitel) és sok más posztgraduális végzettségem, de nem szeretek velem egy szinten lévő vagy nálam magasabb végzettségű nőkkel kezdeni. Persze egy dugásra ők is beleférnek, de


A legnagyobb baj szerintem az, hogy túlságosan karrier és munkahely orientáltak.

Ha egy nő azt hiszi hogy azzal imponál a férfinak, hogy ő mennyire tanult, független, művelt, stb. akkor nem ismeri a férfiakat.


A legtöbb férfinek olyan feleség kell, aki törődő, gondoskodó, jó anya és feleség, jó az ágyban és próbál dögös lenni, az maradni. Az hogy mennyire intelligens (ami az előzőek mellett amúgy is mellékes), pedig nem függ attól, hogy milyen végzettsége van.


Leszarom, hogy micsoda, felőlem lehet a miniszterelnök is, vagy a 21. századi Einstein, de a fenti bekezdésben lévő tulajdonságokkal rendelkezzen.

2014. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, kedves kérdező.

Ha ezt az orrom alá dörgöli, akkor igen, az. Értsd: anyám diplomás, óvónő volt. Apám meg 8 osztályt végzett, meg nemrég egy OKJ szakmát, egyszerű munkásember. Anyám viszont ezt egész élete folyamán, többször is undorító módon apám orra alá dörgölte, amitől... hánynom kell. Az első ilyennél megszakítanék minden kapcsolatot, végleg.


Másrészt ha csak arra irányult, hogy kizáró ok-e, határozott nem. Mert nincs magas végzettségem, sőt... de nem vagyok ilyen szinten, amilyennek ennek okán gondolnának (apámmal ellentétben), így meg sem mondanád rólam, ha nem tudnád. Meg olvasni is szeretek, miegymás.


23/F

2014. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Először is a diplomához nem feltétlen jár agy is...;)


De én most csak a párom nevében beszélek, hogy Őt abszolút nem zavarja, hogy épp a diplomám csinálom. Tervezek még tovább szakosodást (de még nem tudtam magam teljesen elhatározni, mert szeretnék már dolgozni) és Ő biztat, hogy igen is menjek tovább stb. Neki szakmunkása van.

2014. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Változó. Az exem frusztrálta, hogy a diplomámat csinálom, amikor ő félbehagyta az egyetemet.

A párom segít a megszerzésében, pedig még érettségije sincs.

Szerintem ez önbizalomtól is függ.

2014. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy csomó pasi, akinek tanultabb a párja, és végül nem zökkenőmentes a kapcsolatuk, az általában mindig oda lyukad ki, hogy persze biztos az a nő baja, hogy a pasi nem diplomás, vagy épp el van szállva a diplomája miatt magától a nő...

Nem veszi magát észre a pasi, hogy mondjuk az a baj vele, hogy túl csapodár, vagy túl érzéketlen, vagy nagyon rendetlen, bármi... Nem a valódi okot látja, hanem belemagyarázza, hogy azért nem megy köztük, mert a nő tanultabb és biztos lenézi.


És ilyenkor még a nő érezze magát rosszul...


Ezért jobb, ha hasonlóan tanult mindkettő. Úgy több a közös téma, több a hasonló átélt sulis élmény, stb.


Persze ha kellően értelmes a pasi, és nem érzi magát kevesebbnek azért, mert nem tanult tovább, és nem csinál ebből hisztit, akkor ez nem lehet gond.

2014. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9:

A hasonlóan tanult mellett még az sem szokott gond lenni, ha a férfi tanultabb.

2014. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!