Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tanárt mennyire zavarhat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tanárt mennyire zavarhat, ha vonzódik hozzá egy diák? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha egy tanár észreveszi, hogy az egyik diák vonzódik hozzá az nagyon zavarhatja? Persze ha a diák próbálkozik is vagy tesz utalásokat, akkor nyilván kellemetlen és zavaró lehet számára, de ha nem tesz kimondottan semmit, csak látja rajta? Negatívan viszonyulhat emiatt a diákhoz? Vagy esetleg 1 kicsit azért tetszik neki a szitu?

Elsősorban tanárok véleménye érdekelne - már ha olvassák -,de akárki írhat. Köszönöm előre



2014. máj. 31. 16:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek tetszik vele, de nem fognak visszaélni, mert az állásukba kerülne.


Van aki ennek ellenére lefekszik a diákkal, de hamar kitudódik.

2014. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

és mi van akkor ha fordított a helyzet?

mert úgye van olyan eset is

2014. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Jó akkor nyugodtan lehet arról is véleményt írni, hogy mi lehet fordított esetben szerintetek...
2014. máj. 31. 16:23
 4/34 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,a tanárom mostanában furán viselkedik,én már félek tőle
2014. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Írjatok még, kíváncsi vagyok más véleményekre is...

2014. máj. 31. 23:52
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább kínos, főleg ha van párja...
2014. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Szóval vajon mindenképp zavarja a lány közelsége (annak ellenére, ha a lány nem tesz semmit) ?
2014. jún. 3. 18:12
 8/34 A kérdező kommentje:
Közelségét úgy értem, hogy ott van órán/folyosón, stb...
2014. jún. 3. 18:13
 9/34 anonim ***** válasza:
miért érdekel téged ennyire ez a téma,kérdező?
2014. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Két dolog miatt.... Először is, mert én is viszonylag hasonló helyzetben voltam/vagyok, másodszor pedig rengeteg ilyen témával találkoztam már, és kíváncsi lennék, hogy ezt a tanárok hogy élik meg/hogy viszonyulnak hozzá.
2014. jún. 3. 21:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!