Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tanárt mennyire zavarhat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tanárt mennyire zavarhat, ha vonzódik hozzá egy diák? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha egy tanár észreveszi, hogy az egyik diák vonzódik hozzá az nagyon zavarhatja? Persze ha a diák próbálkozik is vagy tesz utalásokat, akkor nyilván kellemetlen és zavaró lehet számára, de ha nem tesz kimondottan semmit, csak látja rajta? Negatívan viszonyulhat emiatt a diákhoz? Vagy esetleg 1 kicsit azért tetszik neki a szitu?

Elsősorban tanárok véleménye érdekelne - már ha olvassák -,de akárki írhat. Köszönöm előre



2014. máj. 31. 16:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
nah mesélj? mi volt neked?
2014. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Most nem az a lényeg, ha valakit nagyon érdekel, az rám írhat és privátban beszélhetünk. De itt légyszi a kérdésekre válaszoljatok! Köszi
2014. jún. 3. 21:19
 13/34 anonim ***** válasza:
68%

De ez felesleges.


1. miért zavarna? nekem is volt sok "lányudvarlóm" egyik sem zavart, csak én nem vagyok tanár

2. sokat nem tudsz kezdeni a helyzettel mert kirúgnak.


Szóval nem értem mi itt a kérdés de komolyan.


Zavarhatja igen, ha a tanár egy 11 éves érzelgős kismalac, aki egy kis vonzódástól zavarba esik. 18 éves korára megkéne tanulnia mindenkinek "nem zavarban" lenni ilyenektől.

2014. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet h ellentmondok sokmindenkinek, de igenis zavarja a tanárt. Ha vonzódik hozzá egy diákja, azt valahogy ki is fejezi, pl. túl sokat beszélget vele, fölöslegesen megkeresi, vagy feltűnő viselkedéssel hívja fel magára a figyelmet. Ez mind-mind zavarja a tanárt. Csak sokszor nem mondja, mert nem akar bunkózni. Vonzódás szempontjából a tanár szemében minden tanulója egyenlő (diákok jönnek-mennek, olyan gyorsan váltják egymást az évek alatt, h a tanár nem fog rájuk figyelni. A másik meg, hogy nyilván nem akar pedofil botrányba keveredni.
2014. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Én nem beszélek vele és nem is keresem. A viselkedésemet meg nyilván nem látom kívülről, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.

Egyébként szerintem meg nem h*lyeség ezt megkérdezni, mert egy tanárnak azért lehet esetleg kellemetlen - nem úgy, mint egy másik férfinek, akinek imponálhat - , mert nyilván ebből nagyon nagy gondok születhetnek. Tehát itt azért más a helyzet, mert nem férfiről és nőről, hanem tanárról és diákról van szó. Emiatt érdeklődtem, és emiatt kérdezem elsősorban tanároktól.

2014. jún. 4. 17:41
 16/34 anonim válasza:
engem érdekel a szitu
2014. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
83%

De nem sértésnek szántam, csak nem értem.


Az hogy egy diák vonzódik hozzád, és mondjuk meglátja a felettesed ebből nem csinál ügyet.


Csak ha te is elkezdesz felé érdklődést mutatni.


De mivel egy 18+-os férfi/nő tudja kezelni az ilyen helyzetet (nem csinál hülyeséget, és eleve nem úgy fogja fel hogy vonzódik hozzá a diákja), ezért ez nem téma.


Nálunk is volt ilyen. Még középsuliban. Volt egy lány aki nagyon nagyon elkezdett flörtölni a föcitanárral, mert hogy így tudta valamennyire befolyásolni.


Közben semmit nem akart a tanártól, de mindenről szivesen elbeszélgetett vele. A tanár biztos megkedvelte mert ha a lány azt mondta ohgy na ne ma írjunk már, akkor a tanár azt mondta hogy nem írunk.


Az esetek 99%-ban a nők visszaélnek ilyen helyzetben, sőt talán van olyan tanuló is aki le is feküdne a tanárával (ismerek is ilyet) csak hogy ne bukjon meg.


De egyébként az a lány aki benyalt nem volt rossz tanuló.

2014. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Jó semmi gond, én se vettem sértésnek, csak leírtam, hogy én miért tartom fontosnak.

Amúgy, persze igazad van, de itt most nem az ilyen érdekből történő dolgokról van szó. De köszi a válaszaid!:)

És köszi mindenkitől az eddigi válaszokat, azért jöhetnek még...

2014. jún. 4. 20:47
 19/34 anonim ***** válasza:
49%

ha tanítod (mégpedig úgy írtad le), akkor honnan vagy benne oly biztos hogy nem érdekből?


ez kicsit úgy hangzik mint mikor a 11 éves kislány azt mondja hogy megtalálta élete szerelmét.

2014. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Eléggé félreértelmezed ezt a kérdést szerintem.

Leírom máshogy:


Adott egy diák, aki vonzódik a tanárához, de nem keresi a tanár társaságát, nem közeledik, mert tisztában van vele, hogy avval nagyon kellemetlen helyzetbe hozná a tanárt (meg saját magát is). Viszont azt nyilván nem tudja, hogy kívülről milyennek látszik, amikor ránéz a tanárra, amikor ott van vele egy helyiségben....tehát a tekintetéből, reakcióiból mondjuk tegyük fel, hogy ez a tanár látja a csaj vonzalmát, mert nyilván egy tapasztalt felnőtt férfi.


Na egy ilyen helyzetben kérdezem én, hogy egy tanárt vajon zavar-e ez az egész vagy egy kicsit azért tetszik neki, hogy bejön egy fiatal diáknak?

2014. jún. 4. 23:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!