Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tanárt mennyire zavarhat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tanárt mennyire zavarhat, ha vonzódik hozzá egy diák? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha egy tanár észreveszi, hogy az egyik diák vonzódik hozzá az nagyon zavarhatja? Persze ha a diák próbálkozik is vagy tesz utalásokat, akkor nyilván kellemetlen és zavaró lehet számára, de ha nem tesz kimondottan semmit, csak látja rajta? Negatívan viszonyulhat emiatt a diákhoz? Vagy esetleg 1 kicsit azért tetszik neki a szitu?

Elsősorban tanárok véleménye érdekelne - már ha olvassák -,de akárki írhat. Köszönöm előre



2014. máj. 31. 16:12
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:

Kérdező te tanár vagy?

és hozzád vonzódik egy diák?

2014. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Most az nem lényeg, hogy ki kicsoda - mondtam, ha valakit nagyon érdekel, írjon privátban. Légyszi a kérdésre válaszoljatok.
2014. jún. 5. 21:48
 23/34 anonim ***** válasza:
67%

Vegyük azt hogy nem rólad van szó.


Nekem ez a véleményem. Leírsz egy tanárt, aki igazából teljesen érzelem nélkül él, mert képtelen kezelni egy olyan dolgot amit minden ember tud. Más szóval gyerekes.


Bejön egy lánynak. Igen előfordul. És?


Ez a munkájából adódik, ha kellemetlen a szitu, de ezzel foglalkozni se kell, nem csak hogy kérdésként de semmiként sem.


A tanárnak ugyanúgy kell kezelnie mint egy sima diákot.


Az a gond, ha a tanár már otthon elgondolkozik azon mint amit te pl. leírtál.


Nekem az a véleményem ha egy tanár venné a bátorságot hogy ezt így kiírná, szerintem jobb lenne ha más állást keresne.


Valakit a rendőr vonz, valakit egy tűzoltó, valakit egy magánpszichológus, de most ha az utóbbi, akkor kezdjen ki a pácienssel?


Valószínűleg egy pszichológus van olyan érzelmi szinten hogy tudja kezelni a szituációt.


Egyébként a kérdésedből adódóan kicsit offként megjegyezvén szerintem a magyar oktatás förtelme nem a tanárok tudásának hiánya - csupán a tanárok adottságainak hiánya.


Tapasztalatból mondom volt olyan diák aki képtelen fegyelmezni, van aki konkrétan fél a diákjaitól, van aki meg olyan mint amit leírsz, lelkileg befolyásolható stb.


Ezek nem azért tanítanak mert tényleg tanítani akarnak és apait anyait beleadnak, hanem azért mert "pénzt ad".


Hiába vagy rúdtáncosnő, ha nincs alakod. Kb. ezzel egyenértékű amit írni akartam.

2014. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
49%

Elírtam diák helyett tanárt akartam.


Jah és azt lefelejtettem hogy azért nem kell különösebben gondolkozni azon ha valaki bunkó, unszimpatikus, bejön vagy fordítva.


Tanár érzi azt is ha a diák utálja, vagy stb.


Nem kell azért másképp bánni, kezelni vagy elgondolkodni rajta, akkor tanár a tanár. Így talán jobban megérted.


Ha a vonzódás vagy az utálat agyban is elkezdi gondolkoztatni a tanárt, ott tényleg a szociális munka befejezése lenne a legjobb megoldás.

2014. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Még mindig eléggé eltérsz a témától, de inkább hagyjuk.:)


Várok még véleményeket, úgyhogy jöhetnek még válaszok...

2014. jún. 5. 22:46
 26/34 A kérdező kommentje:
*** mármint a konkrét kérdéseimtől, nem kifejezetten a témától.
2014. jún. 5. 22:47
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy hülyén hangzik ,de ha látom hogy bámul a tanárom,pedig az órán figyelek az mire utalhat?
2014. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Esetleg azért nézhet Rád gyakrabban, mert látja, hogy Te figyelsz és képben vagy. Szóval ennyiből azért még nem kell 'nagy' dolgokra gondolni.
2014. júl. 5. 18:28
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Tanárok is ugyan olyan emberek ,képzeljétek el az Egyetemen ott mik vannak.
2014. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Azért jöhetnek még vélemények...
2014. júl. 13. 23:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!