Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Egy barátom azt mondta egy csajra,hogy szép, nincs vele semmi baj, de amúgy nem tetszik neki.

Ha szerinte szép, akkor, hogy hogy nem tetszik neki? Sosem értettem ezt.


2014. jún. 5. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, majd megérted, ha nagy leszel :)
2014. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
21 vagyok, és még mindig nem értem. Pedig semmilyen mentális és egyéb jellegű problémám nincs, dolgozom és eltartom magam..
2014. jún. 5. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt értsd úgy, hogy ha szerinted szép egy lány, akkor azért neked sem tetszik nem?

vagy Brad Pitt jóképű, "szép"..de nekem speciel nem tetszik,

Attól még jóképű, de nekem nem lenne az esetem



Ennyi, azért mert valaki külsőleg szép, még nem biztos, hogy tetszik..


Még arra nem is tértem ki, hogy a "tetszés" nem csak külső tetszést jelenthet...

2014. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
AJJJ ne lovagolj már ezen az életben nagyon dolog is lesz amit nem fogsz megérteni mit parázol? nyugi ez van oszt kész
2014. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 21 vagy és sosem értetted, akkor ne is kérdezd, ugysem tudjuk neked megmagyarázni. Te ilyen vagy.
2014. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21 évesen még én is azt hittem, hogy a nagy Ő-nek én leszek az egyetlen szép, okos, kedves nő a világon. Sőt, én leszek az egyetlen nő a világon, és a többit észre se veszi. (Na jó, kivéve 70 felett.)


Elárulom, hogy a pasiknak háromféle kategória van:

1. feleségnek jó

2. ribinek jó

3. egyiknek sem jó.


És hidd el, hogy mindegyik kategória zsúfolt.

2014. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha szép, akkor, hogy hogy nem tetszik neki?"


Valamit fogott a tekintetéből- ami a lélekre utal- a mi nem szimpatikus neki. A teste szép, de a lelke nem vonzza. Erről van szó. A tekintet NEM anyagi. Ez így érthető?

2014. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem úgy érti, hogy nem az esete, attól még elismerheti, hogy mai ízlés szerint szép


ahogy egy másik válaszadó is írta, pl elismerem, hogy Leonardo DiCaprio és Brad Pitt szép, jóképű, de engem roppant mód taszítanak, nem az eseteim

2014. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!