Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen fiúkról?

Figyelt kérdés
Hetente járok fodrászhoz, szoliba. Szedetem a szemöldököm, alapozót használok, szájfényt és úgy hordom a sapkát mint akiről mindjárt leesik. A sok embernek nem vagyok szimpatikus, ezt a fiúknál az irigységnek tudom be, de lányok nektek miért nem?

2014. jún. 9. 14:28
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
A legtöbb lánynak a férfiak jönnek be, nem a lányok :D
2014. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
92%
És berakja a "menő"-t kulcsszónak xd
2014. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Azért mert egy normális kérdést írtam ki, ti meg s3ggfejként csak ideb*sztok olyanokat, hogy ratyi, meg b*zi, pedig ez csak titeket tükröz, és normális komikat reméltem, de ti is irigykedtek, mint mondtam.
2014. jún. 9. 14:35
 14/48 anonim ***** válasza:
Nem járok szoliba, nem használok alapozót, sem szájfényt és nem élek egy tökéletes világban. Azokat a fiúkat szeretem, akik tele vannak élettel és nem félnek egy kis esőtől. Nekem társ kell, élmény kell, nem Ken Barbie mellől. :)
2014. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
Hidd el senki nem irigykedik. Őszintén így gondolom. :DDDD
2014. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
melegeknek biztos bejössz :D
2014. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez amúgy kamu kérdés és provokálni akarsz, vagy tényleg ennyire ratyi vagy? :D
2014. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
38%

Szia, hetente fodrászhoz... feleslegesnek tartom max havonta... a szoli még elmegy, szeded a szemöldököd? csak ne Ken-esre :) szájfény egy srácnak minek? esetleg ajak ápoló, hogy hogy ne repedjen ki okés...

De egy kérdés te tényleg jól érzed magad így vagy meg akarsz felelni? Nézd, nekünk lányok nem feltétlen egy félisten kell, hanem egy jó fej, őszinte srác, akivel lehet hülyéskedni és magát adja. De aki a külsőd miatt ítél el azzal nem érdemes foglalkozni. 18/L Ha gondolod írj :)

2014. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
43%
Te kérdezted a véleményünket. Amúgy még mindig nem értem, hogy miért lennék irigyek. Én lányokra nem szoktam irigykedni :D
2014. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
43%

Nekem többször el kellett olvasnom a kérdést mert nem értettem. Te akkor fiúként szoláriumba jársz, szedeted a szemöldöködet és alapozót, meg szájfényt használsz? Miért?


Ez abszolút nem férfias. Biztos, hogy nem vagy meleg?

2014. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!