Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen fiúkról?

Figyelt kérdés
Hetente járok fodrászhoz, szoliba. Szedetem a szemöldököm, alapozót használok, szájfényt és úgy hordom a sapkát mint akiről mindjárt leesik. A sok embernek nem vagyok szimpatikus, ezt a fiúknál az irigységnek tudom be, de lányok nektek miért nem?

2014. jún. 9. 14:28
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján nem vagy túl szimpatikus. Pl,

-miért hetente járni fodrászhoz? Egyáltalán nő valamit annyi idő alatt?

- Én nem járok szoláriumba, sőt nem is tetszik a szolis bőr.

-a szeded a szemöldököd sztem jó dolog, inkább mint hogy össze legyen nőve vagy gusztustalanul vastag legyen, ha nem tul nőies szemöldököt csinálsz csak szépen megigazítod azzal szerintem nincs gond

-fiún alapozó? miért? én lány létemre nem használok... sokkal szebb egy természetes arc mint egy alapozott...

- szájfény?? ... na azt se használok, szerintem totál fölösleges dolog és nem is szép :D

2014. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Nethuszar ratyitaller! :))
2014. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam, hogy az én virágszálam vagy, csak azt hogy virágszál vagy. :D Látom, a szemöldökszedés jobban megy, mint a szövegértelmezés.

És engem meg ne akarj fenyegetni, azt hiszem nem én ijednék meg tőled, ha szembejönnénk egymásnak az utcán. : )

Ami pedig az irigy kutyákat illeti, nem gondolom, hogy irigyek, meg azt se hogy kutyák, szerintem bármelyikük darabokra kapna téged egy pillanat alatt. :D

Szerintem sürgősen szállj magadba, mert a kérdésed leírásában is ott van hogy sokaknak nem vagy szimpatikus. Részben a megjelenésed miatt, de nagyobb részben a mentalitásod miatt.

2014. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

ma 15:05

Nagyon sűrű a hajam, nem vágatom nagyon vékonyra így hamar megnő, és nem tetszik, meg meleg is van.

Alapozót az apróbb hibák elfedésére, a szájfényt pedig, mert szép a szám és jobban kiemeli, plusz nem is lesz száraz.

2014. jún. 9. 15:12
 35/48 anonim ***** válasza:

Ne adj a véleményünkre, nem érdekel :D Attól még egy hulladék maradsz.


Az pedig, hogy valakinek megvan a véleménye rólad, nem azt jelenti, hogy irigy rád. Ezt nagyon rosszul gondolod.. Ráadásul te kérted itt mindenkinek a véleményét, de ha számodra negatív, azaz te nem úgy gondolod, akkor mindjárt irigy kutyák. De okos vagy XD

2014. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom mire lennék irigy XDDD 192 cm magas vagyok, viszonylag jóképű, kisportolt alkat. Ja és smink sem kell ahhoz, hogy jól érezzem magam.
2014. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
Nyomorult vagy , senki se irigyli a homikat!
2014. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Igen irigyek, mert ők gondolom rusnyák, vagy csak le se sz.rják a lányok.


Az meg nem vélemény, hogy b-zi vagyok!

Ha ilyen okos vagy, akkor tudnod kéne, hogy a melegek a saját nemükhöz vonzódnak, én meg ilyet nem írtam!

A helyes kifejezés talán a metroszexuális lenne (bár nem vagyok az, mert szoli 8 perc, fodrász fél óra, és a tükör előtt sem nagyon vagyok 15 percnél többet) amit egyik mélyen őszinte, és irigységtől mentes társad nem írt le. Csak ment a mocskolódás! Húzz a p1csába!

2014. jún. 9. 15:18
 39/48 A kérdező kommentje:
Szerintetek ti jobb emberek vagytok, mert nem használtok alapozót, és szájfényt? Lehet még a szerintetek homár fejemmel is többet érek mint ti, és jobb ember is vagyok( bár nálatok nem nehéz). Szerintetek velem van a baj, mert nem vagyok átlagos, és ezt homár, b-zi, ratyi jelzőkkel kell illetni. Akkor ti minek tartjátok magatokat? Sugárzik a gyűlölet belőletek!
2014. jún. 9. 15:24
 40/48 anonim ***** válasza:
43%

Jaj, ne idegeskedj már cica :D Hát te olyan szép vagy, a többi fiú pedig olyan csúnya, semmi ok az aggodalomra. :DD


Van amúgy protekcióm az avonnál, rokonaim folytán, megkérdezzem, hogy van-e akciós szájfény? :P

2014. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!