Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen fiúkról?

Figyelt kérdés
Hetente járok fodrászhoz, szoliba. Szedetem a szemöldököm, alapozót használok, szájfényt és úgy hordom a sapkát mint akiről mindjárt leesik. A sok embernek nem vagyok szimpatikus, ezt a fiúknál az irigységnek tudom be, de lányok nektek miért nem?

2014. jún. 9. 14:28
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
43%

Neked, mint emberi fajon kívül eső egyednek ez a véleményed saját magadról? Nem kicsit cseszhettek el téged a szüleid.

Ha már nem akarod efféle atrocitásoknak kitenni magad, akkor ne tégy fel ilyen kérdéseket. Köszönöm szépen az emberiség nevében is.

2014. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

ma 15:30

Nem vagyok ideges :)

De most kicsit tényleg meglepődtem a kommenteken, mert az arcomba mindenki dicsér gratulál :) Az akcióról lemondok, de azért kedves vagy!

2014. jún. 9. 15:35
 43/48 A kérdező kommentje:
Bár azért linkelhetsz egy katalógust :D
2014. jún. 9. 15:36
 44/48 anonim ***** válasza:
59%
Azért dicsérnek és gratulálnak, mert tudják, hogy a lányokat érzékenyen érinti az ilyesmi és nem akarnak megbántani.
2014. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
És s eggből szájba szoktad kérni a fiúdtól?
2014. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
Küldesz privátba képet?:) Nekem szimpatikus vagy.
2014. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:

Hello!

Hat probalj meg nehany dolgon valtoztatni.

A szemoldok szedes oke,de csak ha nem nagyon vekony. Az se szep.

A szoli... haat csak ha nagyon keves (8perc nem keves-e nem szoliztam meg)

A fodrasz nem veszes

Az alapozo nem fontos CSAK akkor erdemes ha nagyon pattanasos az arcod de akkor is csak keveset amugy szerintem nem kell.

A szajfeny nem hulyeseg mivel tenyleg kifujja a szel kirepedezik stb... de hasznalhatnal szollozsirt.

A sapka... azon valtoztass mert az ugy nem jo:)

Amugy azert cikiznek ki mert mostansag ez a meno. Ezzel leszel inkabb atlagos. Probalj meg inkabb kicsit "egyszerubben" kinezni es a belsoddel torodj. Jo ha sportolsz az is inponalo szerintem csak a kuldet egyszerusitsd le. Nem baj ha apolod magad de ez amint olvastad is masoknak "buz1snak" hat stb... Azt hiszem mindent leirtam. Bocsi az ekezetekert csak telorol irtam :) Remelem segitettem:)


Amugy lany voltam

2014. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
szerintem csak a kulsodet...*** bocsika
2014. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!